REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 05 czerwiec 2017 11:21

Wypadek w Majscowej

wypadek 1Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Majscowej.


Kierujący osobowym daewoo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką nr 992, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Jasła motocykliście. W wyniku zderzenia obaj kierujący doznali obrażeń i zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala.
Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14, w Majscowej. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym daewoo, 80-letni mieszkaniec gminy Dębowiec, wyjeżdżając na drogę wojewódzką nr 992, nie ustąpił pierwszeństwa 31-letniemu motocykliście. W wypadku ucierpieli obaj kierujący pojazdami. Z obrażeniami zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala, byli trzeźwi.

 

wypadek 2

 

Na miejscu wypadku funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo - śledczej, wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

pw

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin