Wypadki

Fotografia ślubna Jasło

poniedziałek, 05 czerwiec 2017 11:21

Wypadek w Majscowej Wyróżniony

wypadek 1Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Majscowej.

Kierujący osobowym daewoo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką nr 992, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Jasła motocykliście. W wyniku zderzenia obaj kierujący doznali obrażeń i zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala.
Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14, w Majscowej. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym daewoo, 80-letni mieszkaniec gminy Dębowiec, wyjeżdżając na drogę wojewódzką nr 992, nie ustąpił pierwszeństwa 31-letniemu motocykliście. W wypadku ucierpieli obaj kierujący pojazdami. Z obrażeniami zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala, byli trzeźwi.

wypadek 2

Na miejscu wypadku funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo - śledczej, wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

pw