REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 22 luty 2017 10:20

Dachowanie w Dębowcu

Dachowanie w DębowcuPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło w Dębowcu na drodze powiatowej.


Kierujący osobowym fiatem stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, następnie samochód dachował. Kierujący oraz pasażerka z obrażeniami zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala.


Dyżurny jasielskiej komendy po godzinie 7, otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w Dębowcu. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym fiatem na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, nastepnie samochód przewrócił się na dach. 70-letni kierowca oraz 68-letnia pasażerka pojazdu z obrażeniami zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo - śledcza. Wykonane zostaną oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu.

pw

foto: KPP Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin