Wypadki

środa, 22 luty 2017 10:20

Dachowanie w Dębowcu Wyróżniony

Dachowanie w DębowcuPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło w Dębowcu na drodze powiatowej.

Kierujący osobowym fiatem stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, następnie samochód dachował. Kierujący oraz pasażerka z obrażeniami zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala.

Dyżurny jasielskiej komendy po godzinie 7, otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w Dębowcu. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym fiatem na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, nastepnie samochód przewrócił się na dach. 70-letni kierowca oraz 68-letnia pasażerka pojazdu z obrażeniami zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo - śledcza. Wykonane zostaną oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu.

pw

foto: KPP Jasło