REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 03 luty 2014 09:57

OBÓZ ZIMOWY JUDOKÓW UKS MOSiR JASŁO

mini

Ponad 30 osób uczestniczyło w zorganizowanych przez naszego Trenera Michała Czarneckiego feriach na sportowo.


W tym roku, pod fachowym okiem instruktora ponad 20 uczestników stawiało pierwsze kroki na nartach zjazdowych. Ponad 10 doskonaliło nabyte rok wcześniej umiejętności oraz technikę jazdy. Od poniedziałku do piątku przez 6 godzin dziennie, dzieciaki pracowały intensywnie trenując na stoku KiczeraSki w Puławach, pokazując również swoją postawą jak zachować bezpieczeństwo na stoku. Po powrocie do Rudawki Rymanowskiej do naszego ośrodka wypoczynku , dzięki doskonałej obsłudze pracowników regenerowały siły smacznymi posiłkami oraz odpoczynkiem w wygodnych pokojach. Ośrodek ten znany jest z wielu atrakcji między innymi z leczniczej tężni solankowej jak i stadniny koni. Nie obyło się również bez popołudniowej integracji .Wspólna zabawa na dyskotece, wieczorze karaoke wyłoniła wielu dobrze rokujących artystów.

1616470 471066746332869 1752046950 n


DSC 0036

Była również adrenalina podczas wieczornego kuligu zaprzęgiem konnym. Niektórzy starsi uczestnicy do dzisiaj pamiętają pościg za sankami. Czwartkowy wieczór zakończony bitwą śnieżną wprawił w doskonały nastrój wszystkich uczestników. Pięć wspaniale spędzonych dni na stoku uwieńczył zjazd WSZYSTKICH uczestników najdłuższą trasą narciarską .PEŁEN SUKCES . Pięć dni białego szaleństwa i jeszcze im było mało… Slalom, skoki , zjazdy, w grupie zawsze raźniej, łatwiej i przyjemniej. Intensywny tydzień dobiegł końca. Wszyscy cali, zdrowi i zadowoleni oraz uodpornieni na zmienną zimową pogodę powrócili do domów. Czas ferii zimowych zawsze powinien obfitować w ruch na świeżym powietrzu i oderwanie od komputerów, telewizorów, czy nudy blokowisk. Sport to zdrowie, a z klubem UKS Judo MOSiR, również doskonała zabawa.

DSC 0188


DSC 1222

DSC 1706

Dziękujemy panu Trenerowi MICHAŁOWI CZARNECKIEMU za zorganizowanie tego fantastycznego obozu, a naszym sponsorom : POLONEA- producent wody, MOSiR JASŁO, ZPOW PEKTOWIN – NATUREX Jasło, EKOMAX, Betoniarnia JARKOMET, TBS Jasło , SOLKJAS, Tarnopak Sp. Z o.o. Zakład Produkcji Opakowań F.H.U. DOB-SPAW - Dobosz Przemysław, SKAT- POL- Łukasz Kuzak, MGM - reklamy – Państwo Maria i Jerzy Kwaśny, oraz prywatnym osobom za wsparcie finansowe, dzięki któremu tak liczna grupa dzieci złapała bakcyla sportów zimowych. Dziękujemy również firmie Sport-Serwis Damian Kukuła ul.Towarowa 18 za udostępnienie sprzętu narciarskiego dla uczestników obozu. Dziękujemy 

UKS MOSIR JASLO
www.judomosir .pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+3 # Judo ziommm 2014-02-03 15:28
było bosko !
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # agnieszka 2014-02-04 13:39
super było heheheh :lol:
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin