REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 12 grudzień 2013 12:24

Sukcesy judoków ASW JUDO JASŁO i AKADEMII JUDO DĘBOWIEC

Judo Dębowiec

Końcówka roku to pracowity czas dla naszych judoków, którzy co tydzień biorą udział w zawodach sportowych rozgrywanych na terenie nasze województwa.


Najpierw byliśmy organizatorem turnieju o Puchar Wójta Gminy Dębowiec, który odbył się w dniu 30.11.2013 w Zarzeczu. W zawodach tych brała udział rekordowa liczba naszych wychowanków bo ponad 100 co bardzo cieszy, gdyż to dowód, że judo w naszym regionie rozwija się, o czym mogli przekonać się zaproszeni na imprezę sportową goście. W trakcie zawodów gościliśmy Pana Zbigniewa Staniszewskiego – Wójta Gminy Dębowiec, Pana Antoniego Wydro – kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz Panią Irenę Inglot – Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zarzeczu.
Turniej rozegrany został w sympatycznej atmosferze, dzieci otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez Gminę Dębowiec, Urząd Marszałkowski w Rzeszowie oraz Pana Antoniego Wydro.

Judo Dębowiec


Judo Dębowiec


Zawodnicy naszych klubów prowadzonych przez trenerów Przemysława Czarneckiego, Karola Śmietanę oraz Łukasza Pacochę wywalczyli 74 medale.
W dniu 07.12.2013 nasi wychowankowie pojechali do Jarosławia, by wziąć udział w Mikołajkowych Zawodach Judo Dzieci, które co roku organizowane są przez klub KOLPING JAROSŁAW. Podczas tych zawodów nasz klub reprezentowała sześcioosobowa drużyna, która wspaniale się zaprezentowała. Wszyscy nasi zawodnicy wrócili do Jasła z medalami.

Judo DębowiecZłote medale podczas turnieju w Jarosławiu wywalczyli :
- Mateusz Kluszczyk
- Patryk Zawadzki
Srebrne medale zdobyli:
- Konrad Zawadzki
- Oliwia Górniak
- Amelia Kwaśniewska

IS 5Natomiast brązowy medal zdobyła Roksana Węgiel.
Więcej o naszych sukcesach można poczytać na naszej stronie www.judo-jaslo.pl

UKS ASW-JUDO JASŁO

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin