REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 18 listopad 2013 09:41

Turniej halowy o Puchar Miasta Jasła r.2005

IS 3

W dniu 10 listopada 2013 UKS 6 Jasło rocznik 2005 rozpoczął cykl turniejów halowych, organizowanych przez nasz klub. Turniej odbył się w hali Gimnazjum nr 1 w Jaśle.


Zawody rozgrywane były w pierwszej fazie systemem grupowym. Dziewięć zespołów zostało podzielonych na dwie grupy. W grupie A znalazły się drużyny: UKS 6 Jasło I, AP Jasło, Igloopol Dębica, Orzełek Przeworsk. W grupie B znalazły się zespoły UKS 6 Jasło II, Dunajec Nowy Sącz, MULKS Pustynia, Tarnovia Tarnów, Unia Tarnów. Pierwszy nasz mecz to mecz „derbowy” z AP Jasło. Wygraliśmy 3:1, mimo iż przegrywaliśmy do 6 minuty 0:1. Drugi mecz to istny horror. Przegrywaliśmy z Orzełkiem Przeworsk już 0:2, ale ambicja i wola walki naszych chłopaków spowodowała, że wygraliśmy to spotkanie 3:2. Ostatni mecz w grupie to rywalizacja z Igloopolem Dębica. Po pięknym meczu zainkasowaliśmy trzy punkty wygrywając 2:1. Zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie zdobywając komplet punktów, choć nasi chłopcy czuli na pewno trudy turnieju w Tarnowie, który rozgrywaliśmy dzień wcześniej, zajmując dobre IV miejsce.

IS 1


IS 4


W grupie B grała druga drużyna UKS 6 Jasło, składająca się z chłopców rocznika 2005 i 2006. Umiejętnościami ustępowali kolegom z innych ekip, ale ambicji nie można było im odmówić. Przegrali wszystkie mecze zajęli ostatnie miejsce w swojej grupie strzelając 2 bramki. Pierwsza drużyna trafiła w półfinale na Dunajec Nowy Sącz. Drugą parę półfinałową tworzyły zespoły Igloopolu Dębica i Tarnovii Tarnów. W półfinale wygraliśmy po wspaniałej walce z Dunajcem Nowy Sącz 1:0, co dało nam przepustkę do finału. Tu czekała już na nas drużyna Tarnovii Tarnów. Finał to przepiękna gra naszych chłopaków. Choć mieliśmy przewagę, nie zdołaliśmy udokumentować tego bramką i spotkanie zakończyło się rezultatem 0:0. Zwycięzcę tego turnieju musiały wyłonić rzuty karne. Niestety, jak wiadomo karne to loteria, zabrało trochę szczęścia i przegraliśmy 4:3. Zajęliśmy jednak bardzo dobre II miejsce pokazując że potrafimy grać w piłkę. Nasz drugi zespół zajął ostatecznie ostatnie IX miejsce, choć o tym również zadecydowały rzuty karne przegrane z drużyną AP Jasło.

IS 2


Klasyfikacja końcowa:
1.TARNOVIA TARNÓW 2.UKS 6 JASŁO I 3.IGLOOPOL DĘBICA 4.DUNAJEC NOWY SĄCZ 5.ORZEŁEK PRZEWORSK 6.MULKS PUSTYNIA 7.UNIA TARNÓW 8.AP JASŁO 9.UKS 6 JASŁO II.

UKS 6 Jasło

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin