REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 20 luty 2013 16:35

Halowy turniej piłki nożnej Rocznika 2005 o puchar Burmistrza Miasta Jasła.

1Dnia 17 lutego 2013 r. UKS „SZÓSTKA” JASŁO zorganizowała halowy turniej piłki nożnej Rocznika 2005 o puchar Burmistrza Miasta Jasła.


W turnieju zagrały drużyny:
AP JASŁO, AP STALOWA WOLA, BENIAMINEK KROSNO, IGLOOPOL DĘBICA, STAL RZESZÓW, UKS OLIMPIA JASŁO, UKS 6 JASŁO i UKS 6 JASŁO II.

Turniej rozgrywany był w systemie grupowym. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy po 4 zespoły w każdej.
Grupa A: UKS 6 JASŁO, STAL RZESZÓW, AP JASŁO, UKS OLIMPIA JASŁO.
Grupa B: IGLOOPOL DĘBICA, BENIAMINEK KROSNO, AP STALOWA WOLA, UKS 6 JASŁO II.

2


 

Mecze w grupach rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Pierwsze dwa miejsca w grupie dawały awans do półfinału, gdzie grano systemem 1 drużyna gr.A-2 drużyna gr.B,2 drużyna gr A-1 drużyna gr.B. Pozostałe drużyny walczyły o miejsca 5-8. W półfinale znalazły się drużyny z grupy A: STAL RZESZÓW i UKS 6 JASŁO, natomiast z grupy B: IGLOOPOL DĘBICA i BENIAMINEK KROSNO.

3


 

Nasza drużyna po batalii zajęła II miejsce w grupie pokonując AP JASŁO 3:0 i wygrała z UKS OLIMPIĄ JASŁO 1:O, ulegając tylko STALI RZESZÓW 0:4.
W półfinale zagraliśmy z IGLOOPOLEM DĘBICĄ remisując w regulaminowym czasie gry 1:1. Zwycięsce wyłoniły rzuty karne, które nasza drużyna wygrała 1:0 dzięki wspaniałej postawie naszego bramkarza, który obronił wszystkie wykonane rzuty karne.
W finale czekał już na nas BENIAMINEK KROSNO, który niespodziewanie wygrał ze STALĄ RZESZÓW. Finał był bardzo ekscytujący i porywający. Nie brakowało pięknych akcji i parad bramkarskich. Finał zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 1:0 i mogliśmy cieszyć się z wygranej. Trzecie miejsce zajęła drużyna IGLOOPOLU DĘBICA pokonując STAL RZESZÓW. Wszystkie drużyny grały z poświęceniem i ogromną ambicją. Szczególne uznanie należy się drużynie OLIMPII JASŁO, składającej się z dzieciaków rocznika 2006-2007, którzy dzielnie walczyli i nie odstępowali umiejętnościami od pozostałych.
Wszyscy uczestnicy byłi bardzo zadowoleni z zawodów, które odbyły się w przyjaznej atmosferze i duch fair play.

4


 

Tabela końcowa turnieju:
1. UKS 6 JASŁO I
2. BENIAMINEK KROSNO
3. IGLOOPOL DĘBICA
4. STAL RZESZÓW
5. AP STALOWA WOLA
6. UKS 6 JASŁO II
7. UKS OLIMPIA JASŁO
8. AP JASŁO

5


 

Najmłodsi piłkarze UKS „SZÓSTKI” bardzo serdzecznie dziękują Burmistrzowi Miasta Jasła za udzielone wsparcie finansowe, dzięki któremu mógł odbyć się ten turniej.
Bardzo dziękują również rodzicom, dziadkom i wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji turnieju.
Postaramy się być jeszcze lepsi!!!
Zarząd i sztab szkoleniowy UKS „SZÓSTKI” JASŁO


REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin