piątek, 25 październik 2013 18:06

Zapowiedź spotkania XV kolejki IV ligi: Czarni 1910 Jasło – Wisłok Strzyżów

Czarni Jasło

Po dwóch tygodniach przerwy wracamy z ligową piłką na stadion przy ulicy Śniadeckich.

Przeciwnikiem jasielskiej drużyny będzie ostatni w tabeli Wisłok Strzyżów. Najbliższe spotkanie rozegrane zostanie w ramach XV kolejki gier o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej.
Trenerem drużyny rywali jest dobrze znany jasielskim kibicom Robert Hap, który w poprzednim sezonie prowadził Czarnych Jasło w rozgrywkach III ligi. Wisłok Strzyżów zamyka ligową stawkę, posiadając w swoim dorobku pięć „oczek”. Jedyne punkty zdobyli w wygranym spotkaniu z Kolbuszowianką na inaugurację oraz zremisowanych pojedynkach z Rzemieślnikiem Pilzno i OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg. W ostatniej kolejce strzyżowianie ulegli Stali Nowa Dęba, co było trzecią porażką z rzędu i dziesiątą w całym obecnym sezonie.
Podopieczni trenera Jacka Klisiewicza znacznie częściej punktują na własnym stadionie. Z sześciu spotkań na Śniadeckich wygrali cztery, ponosząc porażki jedynie z Pogonią Leżajsk i Crasnovią. Co ciekawe, jaślanie nie zremisowali jeszcze meczu przed własną publicznością, a w ogólnym rozrachunku tylko raz podzielili się punktami, na wyjeździe z Piastem Tuczempy. Tydzień temu Czarni Jasło przegrali ze Strumykiem Malawa, ale już w najbliższą niedzielę nadejdzie dobra okazja do rehabilitacji.
Czarni Jasło – Wisłok Strzyżów
27 października 2013 r. (niedziela), stadion przy ulicy Śniadeckich 15