środa, 20 luty 2013 13:25

Zimowe wyzwanie w Chyrowej

chyrowa2012 010Szukasz wyzwań?
Rok temu sprawdzaliśmy, czy samo uprawianie sportów zimowych wpływa w jakiś sposób na stężenie endorfin w organizmie. Doszliśmy do zaskakującej konkluzji, że nie tak bardzo jak udział w Zimowym Wyzwaniu!

Powiecie, że podobne stężenie tych szczęśliwych hormonów można uzyskać zjadając spory zapas czekolady, ale co na to wasz stomatolog? Proponujemy jednak nie drażnić tak delikatnej profesji i wystartować w zawodach narciarskich, czy wedle upodobań snowboardowych :)
2 marca Międzyszkolny Klub Narciarski zaprasza na ZimoweWyzwanie.pl w Chyrowej! VI zawody narciarskie i snowboardowe o Puchar Burmistrza Miasta Jasła będą doskonałą okazją do naładowania się pozytywną energią jeszcze przed pierwszymi promieniami wiosennego słońca.
Zimowe Wyzwanie jest propozycją dla każdego amatora białego szaleństwa. Aż 24 kategorie pozwolą na równą rywalizację niezależnie od wieku ;)
Aby zbytnio się nie rozpisywać zapraszamy Cię po prostu na stronę www.zimowewyzwanie.pl gdzie znajdziesz wszystkie informacje i zgłosisz się na zawody.
Podejmij Zimowe Wyzwanie :)

fot. Wiktor Bubniak