sobota, 28 wrzesień 2013 19:07

Rusza sprzedaż biletów na Puchar Świata w Wiśle i Zakopanem

Rusza sprzedaż biletów na Puchar Świata  w Wiśle i Zakopanem

We wtorek 1 października uruchomiona zostanie sprzedaż biletów na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle (16 stycznia 2014 r.) i Zakopanem (18-19 stycznia 2014 r.).

Na polskich skoczniach rozegrane zostaną trzy konkursy – dwa indywidualne i jeden drużynowy, wszystkie z udziałem światowej czołówki skoczków narciarskich. Znamy już ceny wejściówek oraz godziny rozgrywania imprez.

Najlepsi skoczkowie narciarscy startujący w Pucharze Świata zawitają do Polski w połowie stycznia 2014 roku. Najpierw, w czwartek 16 stycznia na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince przeprowadzone zostaną kwalifikacje oraz konkurs indywidualny (którego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 17:00). Bilety będzie można nabyć już za 40 zł (sektory stojące).

Ceny biletów na Puchar Świata w Wiśle (16 stycznia 2014 r.):

sektor B1, B2 (miejsca stojące) - 40 ZŁ
sektor A1, A2, A3, A4, A7 (miejsca siedzące) - 60 ZŁ
sektor A5, A6 (miejsca siedzące, sektor zadaszony) - 100 ZŁ

Dzień później ekipy z całego świata przeniosą się do Zakopanego, gdzie na Wielkiej Krokwi w piątek 17 stycznia rozegrane zostaną kwalifikacje, w sobotę 18 stycznia – konkurs drużynowy (o godzinie 16:30), a w niedzielę 19 stycznia konkurs indywidualny (o godzinie 14:00). Kwalifikacje będzie można obejrzeć, kupując bilet za 20 zł (ulgowy) lub 30 zł (normalny), natomiast wejściówki na oba konkursy będą do nabycia już od 60 zł.

Ceny biletów na Puchar Świata w Zakopanem (17-19 stycznia 2014 r.):

Konkurs drużynowy (18 stycznia), konkurs indywidualny (19 stycznia):
sektor C,D - 60 ZŁ
sektor A,B - 70 ZŁ

Kwalifikacje (17 stycznia):
ulgowy 20 ZŁ, normalny 30 ZŁ

Sprzedaż internetowa wystartuje we wtorek 1 października 2013 roku za pomocą strony internetowej www.kupbilet.pl

Alicja Kosman / PZN