czwartek, 19 wrzesień 2013 17:17

Trener zawodników ASW JUDO JASŁO medalistą Mistrzostw Polski

ASW JUDO JASŁO

W dniu 14.09.2013 w Sobótce koło Wrocławia rozegrane zostały XIII Otwarte Mistrzostwa Polski w Judo. W zawodach udział wzięło 200 zawodników z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Norwegii.

Wśród zawodników rywalizujących o tytuł Mistrza Polski Masters znalazł się Przemysław Czarnecki, który reprezentował nasz klub i miasto Jasło w kategorii wagowej do 81 kilogramów.

ASW JUDO JASŁO

Po kilkuletniej przerwie w startach na arenie ogólnopolskiej pokazał się z jak najlepszej strony
i wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski Masters.

UKS ASW – JUDO JASŁO

www.judo-jaslo.pl