REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 14 luty 2013 07:19

I miejsce szóstki na turnieju OZPN rocznik 2003

I miejsce szóstki na turnieju OZPN rocznik 200312. 02. 2013r. w hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 3 w Sanoku odbył się kolejny turniej w ramach „Piłkarskiej Zimy OZPN”.


Tym razem do rywalizacji stanęli chłopcy z rocznika 2003 i młodsi.
Na turnieju nie mogło zabraknąć zawodników jasielskiej „Szóstki”.
Drużyna z Jasła znalazła się w grupie pierwszej, gdzie musiała rywalizować z następującymi drużynami: Ekoball Sanok, ULKS Grabówka, MOSiR Brzozów.

I miejsce szóstki na turnieju OZPN rocznik 2003Pierwszy mecz z drużyną z Brzozowa po bramce Dawida Domasławskiego zakończył się remisem 1:1. W kolejnym pojedynku po zaciętej walce jasielska drużyna niestety przegrała z Ekoballem Sanok 1:2 a bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartłomiej Kafel. Ostatni mecz grupowy to konfrontacja z drużyną ULKS Grabówka w której chłopcy z „Szóstki” wygrywają 1:0 dzięki bramce zdobytej przez Wiktora Majewskiego. Zmagania grupowe piłkarze z „Szóstki” kończą na drugim miejscu i awansują do półfinału gdzie na ich drodze staje drużyna Beniaminka Krosno. Zacięty mecz półfinałowy w regulaminowym czasie kończy się wynikiem bezbramkowym, a o awansie do finału decyduje seria rzutów karnych w której (dzięki wspaniałym paradom bramkarza Kacpra Warchoła) lepsza okazuje się drużyna z Jasła.

I miejsce szóstki na turnieju OZPN rocznik 2003Mecz finałowy to powtórne spotkanie z drużyną z Sanoka. Tym razem lepsi okazali się nasi chłopcy którzy zwyciężyli 2:0 po bramkach zdobytych przez Wiktora Majewskiego i zdobyli pierwsze miejsce w turnieju.
Warchoł Kacper otrzymał nagrodę najlepszego bramkarza turnieju.
Serdecznie gratulujemy chłopcom oraz trenerowi Wojciechowi Dubielowi i życzymy takiego wyniku na kolejnych turniejach.
Drużynę „Szóstki” reprezentowali: Domasławski Dawid, Kafel Bartłomiej, Majewski Wiktor, Nachman Dawid, Pezda Mikołaj, Szerląg Alan, Wanat Igor, Warchoł Kacper.

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin