REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 26 lipiec 2013 10:06

Wielkimi krokami zbliża się Letnie Grand Prix 2013 w Wiśle. Znamy szczegóły imprezy!

Letnie Grand Prix 2013 w Wiśle

Wyjątkowe letnie skoki narciarskie w Wiśle - Malinka, skocznia przyodziana w zieloną szatę już za kilka dni przyciągnie rzesze fanów tej dyscypliny sportowej.


Na miejscu będzie relacjonował nasz fotoreporter Łukasz Dziura. A my już dziś zachęcamy Państwa do zapoznania się z programem Grand Prix 2013!

Grand Prix 2013 w Wiśle - program

czwartek, 1 sierpnia
10:00 - odprawa techniczna
15:00 - oficjalny trening (dwie serie)
17:00 - kwalifikacje
19:00 - wręczenie numerów startowych - amfiteatr im. Stanisława Hadyny
piątek, 2 sierpnia - konkurs drużynowy
18:30 - seria próbna
19:30 - I seria konkursowa (bezpośrednio po konkursie ceremonia dekoracji)
sobota, 3 sierpnia - konkurs indywidualny
18:30 - seria próbna
19:30 - I seria konkursowa (bezpośrednio po konkursie ceremonia dekoracji)

Bilety na zawody można kupić na stronie kupbilet.pl oraz bezpośrednio w punktach sprzedaży w centrum Wisły, w sklepie "Wiślaczek" oraz przed wejściem na skocznię.

Letnie Grand Prix 2013 w Wiśle


,, Jesteśmy na finiszu przygotowań, czekamy na przyjazd ekip. Od końca sezonu zimowego widzimy rosnącą popularność kadry, w której znajduje się wiślanin Piotr Żyła. Większą niż dotychczas frekwencję widać było zarówno podczas marcowych Mistrzostw Polski jak i w trakcie rozegranych w ostatni weekend pierwszych zawodów krajowego cyklu o Puchar Prezesa PZN, co pozwala nam z optymizmem czekać na kibiców podczas FIS Grand Prix. Sprzedaż biletów trwa, jednak miejsca siedzące w sektorach zlokalizowanych bezpośrednio przy skoczni są już praktycznie w całości wyprzedane. Trwa sprzedaż na specjalnie dostawianą trybunę i do sektorów z miejscami stojącymi.
Działania proekologiczne prowadzimy wspólnie z władzami miasta Wisły. Dzieci, które 2 sierpnia będą uczestniczyć w treningu otwartym z kadrą narodową, zakwalifikowały się malując portret naszej maskotki - Gustawa. Na samej skoczni będzie stoisko z zabawkami ekologicznymi i naszym Gustawem, który wszystkim kibicom będzie przypominać, że można sportowo bawić się pozostawiając po sobie porządek. Gustaw jest stworkiem, który ma zachęcać wszystkich, by wszędzie gdzie spędzają czas, pamiętali o postawie eco-friendly” – informuje nas Katarzyna Koczwara, Szef Biura Prasowego FIS Ski Jumping Grand Prix Wisła 2013

 

baner-fis--gp-wisla-malinka


Ceny biletów:

- sektory A1 - A4 (miejsca siedzące) - 40 zł
- sektory A5 i A6 (miejsca siedzące, sektor zadaszony) - 60 zł
- sektory B1 i B2 (miejsca stojące) - 25 zł

Bilety na kwalifikacje będą sprzedawane pod skocznią w dniu treningów i kwalifikacji: 20 zł - normalny, 10 zł - ulgowy. Wstęp bezpłatny na skocznię na wszystkie dni zawodów mają dzieci do piątego roku życia oraz osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym (sektor B1).

Letnie Grand Prix 2013 w Wiśle


W dolinie Malinki pierwsza skocznia powstała w 1933 roku. Obiekt jest atrakcyjny zarówno dla gości z kraju, jak i zagranicznych klubów sportowych. ,,Obiekt wymagający” – tak mówią skoczkowie o skoczni im. Adama Małysza
W Malince na treningach gościli m.in. Japończycy, Austriacy , Słoweńcy, Norwegowie. W ubiegłym roku 2012 roku po raz pierwszy w Wiśle czterokrotny złoty medalista olimpijski Simon Ammann.
Skocznia im. Adama Małysza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem turystów.
W trakcie zawodów na bieżąco będziemy Państwa informować.

 

Anna Dziura

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin