poniedziałek, 15 lipiec 2013 22:20

Kapitan trampkarzy Marek Żygłowicz powołany do reprezentacji Polski U-15

Kapitan trampkarzy Marek Żygłowicz

Kapitan drużyny trampkarzy starszych Marek Żygłowicz otrzymał powołanie na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski do lat 15, która spotka się na wspólnych zajęciach w Grodzisku Wielkopolskim, w dniach 10-14 sierpnia 2013 roku.

Selekcjonerem Kadry Polski U-15 jest Bartłomiej Zalewski. Grający na pozycji lewego obrońcy lub pomocnika Marek Żygłowicz pierwsze piłkarskie kroki stawiał w UKS Szóstka Jasło (treningi rozpoczął w 2006 r.), natomiast od trzech lat jest już zawodnikiem Czarnych Jasło. W niedawno zakończonym sezonie zdobył wraz z drużyną wicemistrzostwo Podkarpackiej Ligi Trampkarzy Starszych. Na początku miesiąca reprezentował Podkarpacki ZPN w ogólnopolskim finale im. Jerzego Michałowicza w Nowym Sączu.

JKS Czarni 1910 Jasło