REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 19 czerwiec 2013 10:25

Zawodniczki ASW-JUDO JASŁO najlepsze w Europie

ZAWODNICZKI ASW-JUDO JASŁO NAJLEPSZE W EUROPIE

Z przyjemnością informujemy, że zawodniczki klubu ASW JUDO JASŁO po raz kolejny pokazały się wspaniale na zawodach judo.


Tym razem podopieczne trenera Przemysława Czarneckiego wystartowały na najważniejszej imprezie sportowej rozgrywanej w grupie wiekowej młodzików i młodziczek. Nasze zawodniczki wzięły udział w Pucharze Europy, który rozegrany zostały w mieście Gyor na Węgrzech. Turniej odbył się w dniach 15-16.06.2013. W zawodach udział wzięło ponad 500 zawodników z 15 państw. 

ZAWODNICZKI ASW-JUDO JASŁO NAJLEPSZE W EUROPIE


ZAWODNICZKI ASW-JUDO JASŁO NAJLEPSZE W EUROPIE
ZAWODNICZKI ASW-JUDO JASŁO NAJLEPSZE W EUROPIE

Nasz klub i kraj reprezentowały cztery dziewczyny, które udowodniły, że medale Mistrzostw Polski jakie zdobyły to nie był przypadek. Złote medale na tej ważnej imprezie wywalczyły:
Katarzyna Kolbusz, która przebrnęła eliminacje jak burza i w walce finałowej pokonała przez piękny rzut reprezentantkę Czech. Złoty medal wywalczyła również Joanna Nocula, która po wygranych eliminacjach w finale spotkała się z bardzo utytułowaną zawodniczką z Gruzji pokonując
ją przez zastosowanie dźwigni. Do finału dotarła również Paulina Górniak, która niestety uległa reprezentantce gospodarzy i tym samym do Jasła przywiozła srebrny medal. Nasz klub reprezentowała jeszcze Oliwia Brągiel, która została sklasyfikowana na 7 miejscu.
Gratulujemy dziewczynom życiowego sukcesu i cieszymy się że piszą piękną historię jasielskiego judo.
O naszych sukcesach można przeczytać na wielu portalach informacyjnych o tematyce judo w tym na oficjalnej stronie Polskiego Związku Judo. Cieszymy się, że nasz klub został zauważony w świecie judo. Składamy serdeczne podziękowania osobom, które wspierają naszą działalność na czele z Urzędem Miasta Jasła. Bez pomocy i wsparcia od wielu życzliwych ludzi nie byłyby możliwe takie wspaniałe sukcesy.

UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+1 # zkjh 2013-06-19 10:35
Brawo!!!!!!!!!! !!!!1
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Zbycho 2013-06-19 12:05
I własnie w takich ludzi trzeba inwestować! To chluba dla naszego miasta!!! Gratulacje
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin