REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 11 czerwiec 2013 21:19

Szóstka rocznik 2003 wygrywa w Brzozowie

Szóstka rocznik 2003 wygrywa w Brzozowie

8 czerwca 2013r w Brzozowie odbył się turniej piłki nożnej rocznika 2003 o puchar prezesa firmy Polikat. Do zawodów przystąpiło pięć ekip piłkarskich, które zagrały systemem każdy z każdym.


W pierwszym spotkaniu chłopcy z Szóstki zmierzyli się z drużyną MOSiR Dukla odnotowując zwycięstwo 3 : 1 po dwóch bramkach Wiktora Majewskiego i jednej Mikołaja Pezdy. W drugim starciu jaślanie wysoko pokonali drużynę MOSiR Brzozów II 8 : 1 a na listę strzelców wpisali się: Kacper Warchoł, Mikołaj Rak, Bartek Kafel, Wiktor Majewski, Alan Szerląg, Dawid Nachman oraz Mikołaj Pezda – 2 bramki. W trzecim starciu po kolejnych dwóch bramkach strzelonych przez Wiktora Majewskiego Szóstka ograła pierwszą drużynę gospodarzy 2 : 1. Ostatni mecz to starcie z drużyną Ekoball Sanok w którym jasielska drużyna odnotowała kolejne zwycięstwo 2 : 0 (trafienie zaliczył Bartek Kafel oraz Wiktor Majewski) i zapewniła sobie pierwsze miejsce w turnieju.

Szóstka rocznik 2003 wygrywa w Brzozowie


Szóstka rocznik 2003 wygrywa w Brzozowie
Nagrodę króla strzelców turnieju otrzymał Wiktor Majewski, który sześciokrotnie pokonał bramkarzy rywali.
Drużyna Szóstki wystąpiła w składzie Alan Szerląg, Bartek Kafel, Dawid Domasławski, Dawid Nachman, Kacper Rogowski, Kacper Warchoł, Wiktor Majewski, Mikołaj Pezda, Mikołaj Rak i Dawid Zajchowski, trener Wojciech Dubiel.
Wszystkim zawodnikom zwycięskiej drużyny gratulujemy i życzymy kolejnych udanych występów.

UKS ,,Szóstka”

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin