REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 11 czerwiec 2013 21:13

Sportowy sukces w Ogólnopolskich Zawodach Policji

Sportowy sukces w Ogólnopolskich Zawodach Policji

Po raz drugi z rzędu reprezentujący jasielską komendę młodszy aspirant Janusz Zaleśny stanął na podium w Ogólnopolskich Zawodach Policji w Kolarstwie Przełajowym.


Tym razem był najlepszy spośród 34 zawodników i wywalczył złoty medal. Zawody zorganizowane w ramach XII Śląskiej Policyjnej Spartakiady Sportowej odbyły się w miniony piątek na terenie nieczynnego kamieniołomu w Niegowonicach. Impreza została zorganizowana przez Wydział Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łazach.
Na starcie Ogólnopolskich Zawodów Policji w Kolarstwie Przełajowym stanęło 34 funkcjonariuszy reprezentujących 16 jednostek Policji. W zawodach brali udział również zawodnicy spoza policyjnych klubów sportowych. Łącznie w wyścigu udział wzięło 43 miłośników kolarstwa, którzy rywalizowali na dwóch trasach: 8 km dla kobiet i 15 km dla mężczyzn.

Sportowy sukces w Ogólnopolskich Zawodach Policji


W klasyfikacji policyjnej najlepszym zawodnikiem okazał się młodszy aspirant Janusz Zaleśny, który pełni na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Nowym Żmigrodzie. Reprezentant jasielskiej komendy na wyjątkowo trudnej trasie pokonał swoich rywali i wywalczył złoty medal. Rok wcześniej również był w czołówce ogólnopolskich zawodów. Wówczas zajął drugie miejsce.
Zwycięzcy gratulujemy osiągniętego sukcesu sportowego i życzymy powtórzenia wyniku w przyszłorocznych zawodach.

KPP w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin