czwartek, 06 czerwiec 2013 16:04

Zawodniczki ASW-JUDO JASŁO powołane do reprezentacji Polski na Puchar Europy

Zawodniczki ASW JUDO

Z przyjemnością informujemy, że podopieczne trenera Przemysława Czarneckiego zostały powołane do reprezentacji Polski na najważniejsze zawody w grupie wiekowej młodzików na naszym kontynencie.

Jasielskie judoczki wezmą udział w Pucharze Europy, który odbędzie się w terminie 14-15.06.2013 w mieście Gyor (Węgry)
Powołanie do reprezentacji otrzymały:
Joanna Nocula – aktualna Mistrzyni Polski
Katarzyna Kolbusz – aktualna v-ce Mistrzyni Polski
Paulina Górniak – aktualna brązowa medalistka Mistrzostw Polski
W ubiegłym roku w tej ważnej imprezie brała udział Joanna Nocula, która wywalczyła złoty medal.
Życzymy powtórzenia tego sukcesu i dziękujemy wszystkim ludziom, którzy wspierają rozwój naszego klubu.

UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl