REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

sobota, 18 maj 2013 20:30

Marsz po zdrowie. I Ogólnopolski Marsz Nordic Walking studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Marsz Nordic Walking

W sobotnie przedpołudnie 18 maja, na Gądkach w Jaśle odbył się I Ogólnopolski Marsz Nordic Walking studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku. FOTORELACJA


Czym właściwie jest ta forma aktywności fizycznej? Nordic Walking to spacer z pomocą odpowiednich kijków. Dzięki prostocie, łatwości, a zarazem bezpieczeństwu, taki marsz umożliwia uczestnictwo osobom w każdym wieku. To sport dla każdego i na każdą pogodę.

Marsz Nordic Walking


Marsz Nordic Walking


Chodzenie z kijkami sprawia mi ogromną przyjemność. Uprawiam to przez cały rok, codziennie, bez względu na pogodę. Taki spacer doskonale odpręża – mówiła jedna z uczestniczek marszu.
Tegorocznemu marszowi towarzyszyła słoneczna, wietrzna, ale ciepła aura. Na starcie marszu stawiło się około 80 osób, co pokazuje, że frekwencja była na najwyższym poziomie. Uczestnicy marszu mięli do pokonania trzykilometrową trasę. Na zakończenie marszu wszyscy otrzymali pamiątkowe certyfikaty.

Anna Dziura

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # ktosia 2013-05-19 08:50
Ci ludzie mają nieopisaną ilość energii. Są przepełnieni radością - są niesamowici. Oby było więcej takich wydarzeń, bo warto.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin