wtorek, 23 marzec 2021 10:27

Modernizacja krytej pływalni

basenRada Miejska Jasła wyraziła zgodę na zabezpieczenie pieniędzy na „Modernizację krytej pływalni w Jaśle”.

Miasto ubiegać się będzie o dofinansowanie na ten cel ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu „Sportowa Polska – program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej”. W ramach zadania zaplanowano modernizacje oświetlenia hali basenowej, niecki pływackiej oraz systemu monitoringu wizyjnego między innymi na wieży zjeżdżalni. W budżecie na zadanie zabezpieczono 380 tys. zł (planowane dofinansowanie to ok. 155 tys. zł). Jeżeli projekt uzyska dofinansowanie, będzie realizowany w latach 2021-2022.