REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 13 lipiec 2020 12:18

Rusza kolejna edycja programu „Trener Osiedlowy”

trener 1Od 13 lipca do 30 sierpnia br. na jasielskich osiedlach odbywać się będą bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w ramach programu „Trener Osiedlowy”.


Zajęcia prowadzone będą cztery razy w tygodniu, zgodnie z przyjętym harmonogramem zajęć w obowiązującym reżimie sanitarnym, na osiedlach: Sobniów - Górka Klasztorna, Mickiewicza, Śródmieście, Gamrat – Krajowice, Bryły - Kaczorowy, Rafineria – Gądki - Niegłowice, Kopernika, Hankówka, Ulaszowice - Brzyszczki.
Zapisy można dokonać u poszczególnych trenerów – informacja na plakatach oraz w wykazie.

trener 2

Program „Trener Osiedlowy”, jest przedsięwzięciem adresowanym do dzieci i młodzieży z terenu Miasta Jasła. Celem programu jest zagospodarowanie ich wolnego czasu w okresie wakacyjnym poprzez sport oraz połączenie z zajęciami profilaktycznymi.

Uczestnicy programu będą mogli skorzystać z otwartego basenu, mini golfa, ścianki wspinaczkowej czy z parku linowego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w kolejnej już edycji programu. Więcej informacji uzyskać można również pod numerem telefonu: 13 448 63 92.

Urząd Miasta w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin