REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 09 lipiec 2020 11:51

II Bieg Lotnej w Haczowie w nowej formule - zapisy otwarte!

biegKoniec czerwca dla biegaczy z Podkarpacia oznaczał dotychczas wspaniałą atmosferę i przepiękną trasę w Haczowie.


I chociaż pandemia wymogła pewne zmiany, to impreza odbędzie się i w tym roku - dokładnie 16 sierpnia.

Ze względu na obostrzenia sanitarne Bieg Lotnej nie będzie połączony z wydarzeniami kulturalnymi nad Wisłokiem. Urząd Gminy zadba jednak o to, żeby atrakcji nie zabrakło. W tym roku po raz pierwszy rywalizacja przebiegać będzie także na nowej trasie o dystansie 5 kilometrów. Jest to więc propozycja dla tych, którzy jeszcze niepewnie podchodzą do kilkunastu kilometrów w terenie.

Zawodników, którzy czują się gotowi na dłuższe wyzwania zapraszamy na niezawodnie piękną 12-kilometrową trasę, w tym roku z odświeżonym początkiem trasy wiodącym przez haczowskie centrum. Dla mieszkańców Haczowa będzie to niepowtarzalna okazja by zobaczyć Bieg z bliska, a nawet wesprzeć zawodników głośnym dopingiem. Tradycyjnie, na 12-kilometrowej trasie będzie można również wystartować w konkurencji nordic walking, która cieszyła się dotychczas niezwykłą popularnością.

Organizator, Urząd Gminy w Haczowie zapewnia również, że na zawodników czekać będzie jak zawsze pyszny posiłek regeneracyjny, a w pakietach startowych znajdzie się miły upominek. A żeby przekonać się, co to za niespodzianka - wystarczy się zapisać!

bieg 2

Formularz rejestracyjny: https://b4sportonline.pl/bieg_lotnej/
Więcej informacji na stronie: http://haczow.pl/bieg
Profil FB: https://www.facebook.com/Bieg-Lotnej-w-Haczowie-109637363701093/
Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/191625518948363
Wyniki i zdjęcia z poprzedniej edycji: https://haczow.pl/aktualnosci/2019-06-23-bieg

Organizatorzy

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin