REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 07 styczeń 2020 14:40

Turniej świąteczny w piłce siatkowej Wyróżniony

uks sportBardzo udanie zakończyły 2019 rok młode siatkarki UKS „MOSiR” Jasło.


Zarówno młodziczki jak i kadetki wzięły udział w XI Turnieju Świątecznym w piłce siatkowej organizowanym przez Ekstrim Gorlice.
W niedzielnym turnieju 29 grudnia nasze kadetki w decydującym meczu o pierwsze miejsce pokonały 2:0 gospodynie, zwyciężając w całym turnieju. Joanna Bernacka została wybrana MVP turnieju.

Tabela końcowa turnieju:

1. UKS „MOSiR” Jasło
2. KRS EKSTRIM Gorlice
3. UKS JEDYNKA Tarnów
4. TS SANOCZANKA Sanoczanka
5. PRĄDNICZANKA Kraków
6. MKS Limanowa

UKS „MOSiR” Jasło: Julia Myśliwiec, Joanna Bernacka, Emilia Antas, Bernacka Zuzanna (kapitan), Paulina Śmietana, Oliwia Poniatowska, Lea Kicilińska i Kinga Hap (libero).
Trener: Leszek Wierzgacz

 uks 2

W poniedziałek, 30 grudnia swoje mecze turniejowe rozgrywały młodziczki. Wygrana w ostatnim meczu turnieju 2:0 z MKS Limanowa przez siatkarki UKS „MOSiR” Jasło zdecydowała o zajęciu pierwszego miejsca w turnieju. Wyróżnienia z naszego zespołu otrzymały: Zuzanna Bernacka –najlepsza rozgrywająca, Oliwia Poniatowska - MVP zawodów.

Tabela końcowa turnieju:

1. UKS „MOSiR” Jasło
2. MKS Limanowa
3. UKS JEDYNKA Tarnów
4. KRS EKSTRIM Gorlice
5. UKS GÓRAL Muszyna
6. UKS Dębowiec

UKS „MOSiR” Jasło: Lea Kicilińska, Zuzanna Bernacka (kapitan), Oliwia Poniatowska, Paulina Śmietana, Laura Sajdak, Nadia Woźniak, Emilia Leśniak, Izabela Szerląg, Oliwia Pykosz, Iga Kosicka (libero).
Trener: Leszek Wierzgacz

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin