wtorek, 06 listopad 2018 12:30

Judocy UKS MOSIR JASŁO z medalami

Judocy UKS MOSIR JASLO z medalami 1W dniu 27 Października w Rzeszowie, odbył się turniej z okazji World Judo Day. Rzeszowskie maty zgromadziły blisko 200 zawodników, super atmosfera, wspaniałe rzuty i mega doping spowodował że każdy z naszych zawodników uplasował się na medalowym miejscu.

Złote medale wywalczyli:

JULIA WOJDYLA
KASPER KRZAKIEWICZ
MARIA KULETA ( oraz 3 miejsce w rywalizacji z chłopakami )

Srebrne medale przypadły:

JAKUB PIĄTEK
CELINA NIEDŹWIEDŹ

Brązowy krążek wywalczył:

ALAN NOWAK

Cieszy fakt, że nasi zawodnicy nie tylko świetnie walczą, ale i wspaniale się wspierają nawzajem.
Duże podziękowania dla rodziców i Urzędu Miasta Jasła za wspieranie kariery młodych sportowców.

Judocy UKS MOSIR JASLO z medalami 2

Judocy UKS MOSIR JASLO z medalami 3