REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 27 sierpień 2018 14:43

Aktywne wakacje na osiedlach

Aktywne wakacje na osiedlachPonad 400 dzieci i młodzieży z jasielskich osiedli uczestniczyło w kolejnej edycji programu „Trener osiedlowy”.


Zajęcia prowadzone były przez całe wakacje cztery razy w tygodniu.

- Zawsze w tym programie bierze aktywny udział wielu młodszych jaślan i pomimo tego, że jest to już kolejna edycja, zainteresowanie tą formą spędzania wolnego czasu nie maleje. Bardzo się z tego cieszę, bo to oznacza, że jest to dobry pomysł – powiedział podczas zakończenia Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Program realizowany był w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, a oprócz zajęć na obiektach sportowych uczestnicy programu będą mogli również skorzystać z basenu otwartego lub krytej pływalni, siłowni oraz z parku linowego.

Urząd Miasta w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin