wtorek, 29 maj 2018 13:08

Nagrody za osiągnięcia sportowe w 2017 roku Wyróżniony

Nagrody za osiągnięcia sportowe w 2017 roku63 nagrody za osiągnięcia sportowe w 2017 roku przyznał Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.


Wszystkie wnioski o przyznanie nagród złożone przez kluby sportowe zostały pozytywnie zaopiniowane przez Miejską Radę Sportu. Nagrodzeni i wyróżnieni reprezentują: sporty walki (judo, karate, kickboxing), piłkę nożną, piłkę siatkową, pływanie, biegi, kolarstwo, narciarstwo biegowe i rolkarstwo.

 

Wyróżnieni:
1. Siatkarka Aleksandra Antas - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
2. Piłkarz Dominik Dunaj - reprezentant Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.
3. Piłkarz Jakub Goleń - reprezentant Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.
4. Piłkarz Norbert Kopera - reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.
5. Piłkarz Konrad Lechowski - reprezentant Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.
6. Kickbokser Karol Marcisz - reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo - Jasło”.
7. Siatkarka Julia Myśliwiec - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
8. Piłkarz Oskar Polakiewicz - reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.
9. Piłkarz Karol Potera - reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.
10. Siatkarz Jakub Procanin - reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
11. Piłkarz Karol Szydło - reprezentant Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.
12. Siatkarz Kacper Waśko - reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

Nagrodzeni za osiągnięcia na szczeblu regionalnym:
1. Siatkarka Joanna Bernacka - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
2. Karateka Michał Buś - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
3. Judoczka Gabriela Jaracz - reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
4. Pływaczka Anna Jarecka - reprezentantka Klubu Sportowego SPEED Jasło.
5. Judoczka Anna Jurusik - reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
6. Judoczka Katarzyna Kolbusz - reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
7. Siatkarka Karolina Kopera - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
8. Judoczka Magdalena Lewicka - reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
9. Judoka Alan Nowak - reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
10. Pływaczka Magdalena Oprządek - reprezentantka Klubu Sportowego SPEED Jasło.
11. Judoka Jakub Piątek - reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
12. Piłkarz Dominik Rosół - reprezentant Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.
13. Pływak Dominik Szumiec - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
14. Karateka Ewa Trybus - reprezentantka Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
15. Judoczka Julia Wojdyła - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

Sportowcy z Jasła

Nagrodzeni za osiągnięcia na szczeblu ponadregionalnym i krajowym:
1. Karateka Kamil Berkowicz - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
2. Siatkarz Hubert Błażejowski - reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
3. Karateka Grzegorz Bochnia - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
4. Judoczka Oliwia Brągiel - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
5. Narciarz i rolkarz Alan Ciborowski - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
6. Narciarz i rolkarz Itan Ciborowski - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
7. Narciarka i rolkarka Roksana Ciborowska - reprezentantka Klubu Sportowego SPEED Jasło.
8. Piłkarz Jakub Dutka - reprezentant Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło.
9. Narciarz i rolkarz Radosław Dybka - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
10. Narciarz i rolkarz Piotr Jarecki - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
11. Judoczka Alicja Muszańska - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego “Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
12. Karateka Dawid Nguyen Quang - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
13. Judoczka Natalia Nocula - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
14. Judoczka Joanna Nocula - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
15. Narciarz i rolkarz Michał Ostalecki - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
16. Narciarz i rolkarz Michał Potempa - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
17. Kolarz ręczny Mateusz Ślusarczyk - Reprezentant klubu VeloAktiv.
18. Narciarz i rolkarz Jakub Turek - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
19. Karateka Julia Wołtosz - reprezentantka Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.

 

Nagrodzeni za osiągnięcia na szczeblu europejskim i światowym:
1. Siatkarz Pan Aleksander Czerwiński - reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
2. Karateka Pan Kamil Mastaj - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.

Wyróżnieni działacze sportowi:
1. Tadeusz Baniak - działacz sportowy Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
2. Roman Inglot - działacz sportowy Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło.
3. Janusz Jamuła - działacz sportowy Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.
4. Beata Wanat - działacz sportowy Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.

Wyróżnieni trenerzy:
1. Sławomir Dziadosz - trener piłki siatkowej Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
2. Artur Gałuszka - trener piłki nożnej Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.
3. Dominik Kowalski - trener piłki nożnej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.
4. Krzysztof Kubacki - trener piłki nożnej Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło.
5. Sebastian Kuśtek - trener kickboxingu Uczniowskiego Klub Sportowy „Akademia Sportów Walki Judo - Jasło”.
6. Krzysztof Lech - trener karate Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
7. Leszek Wierzgacz - trener piłki siatkowej Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

Nagrodzeni trenerzy:
1. Damian Ciborowski - trener narciarstwa biegowego oraz pływania Klubu Sportowego SPEED Jasło.
2. Michał Czarnecki - trener judo Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
3. Przemysław Czarnecki - trener judo Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo - Jasło”.
4. Robert Podkulski - trener piłki nożnej Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Jasielskim Domu Kultury 24 maja br. Nagrody wręczyła Elwira Musiałowicz Czech – zastępca Burmistrza Miasta Jasła.

Urząd Miasta w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież