piątek, 18 maj 2018 10:20

VIII Turniej o Mistrzostwo Miasta Jasła Szkół Podstawowych i Klas Gimnazjalnych 2018 w tenisie stołowym Wyróżniony

VIII Turniej o Mistrzostwo Miasta Jasła11 maja w Szkole Podstawowej nr 10 w Jaśle Uczniowski Klub Sportowy SPIN Jasło zorganizował VIII Turniej o Mistrzostwo Miasta Jasła

11 maja w Szkole Podstawowej nr 10 w Jaśle Uczniowski Klub Sportowy SPIN Jasło zorganizował VIII Turniej o Mistrzostwo Miasta Jasła szkół podstawowych i klas gimnazjalnych w tenisie stołowym pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła.

W turnieju wzięło udział 63 uczestników, którzy rozgrywali swoje pojedynki w sześciu kategoriach wiekowych: dziewczynki – szkoły podstawowe klasy I-III, chłopcy – szkoły podstawowe klasy I-III, dziewczynki – szkoły podstawowe klasy IV-VI, chłopcy – szkoły podstawowe klasy IV-VI, dziewczęta – klasy VII i klasy gimnazjalne, chłopcy – klasy VII i klasy gimnazjalne.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostały następujące osoby:
Dziewczynki – szkoły podstawowe klasy I-III
1 miejsce – Lepucka Julia SP nr 10,
2 miejsce – Maziarka Paulina SP nr 10,
3 miejsce – Michalska Zuzanna SP nr 10.

Chłopcy – szkoły podstawowe klasy I-III
1 miejsce – Sypień Igor SP nr 8,
2 miejsce – Buba Wiktor Szymon SP nr 8,
3 miejsce – Piotr Juszczyk SP nr 10.

Dziewczynki – szkoły podstawowe klasy IV-VI
1 miejsce – Piękoś Joanna SP nr 10,
2 miejsce – Leśniak Julia SP nr 10,
3 miejsce – Wiktoria Kozłowska SP nr 10.

tenis 2

Chłopcy – szkoły podstawowe klasy IV-VI
1 miejsce – Zouhir Filip SP nr 8,
2 miejsce – Turek Szymon SP nr 8,
3 miejsce – Lech Bartosz SP nr 4.

Dziewczęta – klasy VII i klasy gimnazjalne
1 miejsce – Juszczyk Dominika SP nr 10,
2 miejsce – Wiktoria Sęk SP nr 10,
3 miejsce – Zuzanna Zagórska SP nr 4.

Chłopcy – klasy VII i klasy gimnazjalne
1 miejsce – Bałon Jakub SP nr 12,
2 miejsce – Piątkowski Eryk SP nr 8,
3 miejsce – Skiba Jakub SP nr 12.

tenis 3

W klasyfikacji drużynowej w kategorii Szkół Podstawowych zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 8. W kategorii klasy VII i klasy gimnazjalne zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 12. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale.
Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji turnieju Dyrektor SP nr 10 Annie Gąsiorowskiej, zastępcy Burmistrza Miasta Jasła Elwirze Musiałowicz-Czech oraz sponsorom Turnieju czyli Miastu Jasłu oraz Senator Alicji Zając.