REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 30 kwiecień 2013 07:41

DAP FOOTBALL FESTIVAL 2013

dap (1)

W Międzynarodowym turnieju piłki nożnej DAP FOOTBALL FESTIVAL 2013 dla rocznika 2003 uczestniczyło 16 drużyn podzielonych na 4 grupy po 4 zespoły.


Drużyna jasielskiej "Szóstki" znalazła się w grupie B, gdzie musiała rywalizować z Igloopolem Dębica, Stalą Rzeszów i FAMT Presov.

dap (2)


dap (3)


Pierwszy mecz to zwycięstwo 1:0 z Igloopolem Dębica po bramce strzelonej przez Wiktora Majewskiego, W drugim meczu ze Stalą Rzeszów remisujemy 1:1 a na listę strzelców ponownie wpisuje się Wiktor Majewski. Ostatni mecz grupowy gramy z FAMT Presov i do awansu potrzebny nam był remis, który osiągnęliśmy w wyrównanym spotkaniu. Bezbramkowy wynik trzeciego spotkania plasuje nas na pierwszym miejscu w grupie.
Po fazie grupowej trafiamy do grupy wraz z Igloopolem (1-0 zaliczone z poprzedniej fazy) oraz dwiema najlepszymi drużynami z grupy A – DAP Dębica i Grabarnia Kraków. Zmagania zaczęliśmy od meczu z Garbarnią i po ładnej bramce Bartka Kafla strzelonej z rzutu wolnego wygrywamy 1:0. W kolejnym występie gramy z gospodarzem turnieju DAP Dębica, tylko zwycięstwo dawało nam możliwość gry w finale. Po bardzo zaciętym i nerwowym (dzięki pracy sędziego) meczu remisujemy 0:0 i niestety to gospodarze będą grali w finale, a nam pozostała walka o III miejsce.

dap (4)


dap (6)

Ostatni mecz turnieju gramy z dobrymi znajomymi z SP 16 Przemyśl. Niestety nasi chłopcy wykończeni trudami turnieju i potwornym upałem nie dali rady kolegom z Przemyśla. Przegrywamy 0:2 i musimy się zadowolić IV miejscem w turnieju.
Podziękowania należą się całej drużynie za zaangażowanie i walkę do ostatnich minut rozgrywek.
Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Kaper Warchoł, Mikołaj Rak, Bartek Kafel, Dawid Domasławski, Dawid Nachman, Wiktor Majewski, Kacper Rogowski, Mikołaj Pezda, Mikołaj Kiełbasa. Trener Wojciech Dubiel.
Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Korona Kielce
2. DAP Dębica
3. SP 16 Przemyśl
4. UKS 6 Jasło
5. Tarnovia Tarnów
6. Igloopol Dębica
7. Garbarnia Kraków
8. Resovia Rzeszów
9. Unia Tarnów
10. MOSiR Mielec
11. FAMT Presov
12. DAP II Dębica
13. Stal Rzeszów
14. Czarnovia Czarna
15. Soccer Ropczyce
16. Akademia Piłkarska Jasło

UKS ,,Szóstka”

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin