REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 20 marzec 2018 10:43

41 medali naszych zawodników w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego

41 medali naszych zawodników w Mistrzostwach Województwa PodkarpackiegoUdany start naszych zawodników w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego.41 medali naszych judoków!!!!!


12 złotych, 16 srebrnych i 13 brązowych!!!!!Nasz klub brał udział w kolejnych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy „ Piętnastka”.W trakcie tych mistrzostw brały udział wszystkie kluby zrzeszone w Okręgowym Związku Judo.Nasz klub reprezentowało czterdziestu czterech zawodników z których czterdziestu jeden wywalczyło mistrzowskie krążki.Mistrzostwo w swojej kategorii wagowej i pierwsze miejsca w województwie podkarpackim wywalczyli dla:1. Ulaszek Oliwia2. Lewicka Magdalena3. Jaracz Gabriela4. Kluszczyk Mateusz5. Mikut Kornelia6. Sieńkowska Aleskandra7. Woźniak Norbert8. Nocula Natalia9. Dubis Katarzyna10. Strączek Szymon11. Kamiński Igor12. Zagórska Julia.

judo 2


judo 3
Wicemistrzostwo w swoich kategoriach wywalczyli:1. Zawadzki Patryk2. Jaracz Wojciech3. Bęben Oliwier4. Burda Filip5. Maciuszczak Kacper6. Woźniak Błażej7. Kwaśny Gabriela8. Dzik Jagoda9. Olchawa Mikołaj10. Turek Jakub11. Zagórski Mateusz12. Dubiel Aleksandra13. Sowa Sabina14. Zbylut Blanka15. Jurusik Anna16. Sitek DamianNa trzecim miejscu i brązowe medale zdobyli:1. Tabak Kamila2. Michałowska Oliwia3. Czubik Jan4. Bęben Radosław5. Sikora Maciej6. Gunia Lena7. Witusik Igor8. Witusik Joanna9. Guzik Amelia10. Jaworska Kinga11. Rozmus Szymon12. Czajka Adrian13. Solarz IgorPoza podium, po ciężkich walkach czwarte miejsce przypadło dla Bąk Eryk i Nowosielski Adam a na piątym miejscu swoje zmagania ukończył Dziedzic Wiktor.

judo 4


judo 5

Opiekę podczas zawodów nad naszymi mistrzami sprawował trener Karol Śmietana wraz z rodzicami.Zarząd ASW i Trenerzy składają ogromne gratulacje wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów, a rodzicom jak zawsze ogromne podziękowanie za pomoc.ASW JUDO JASŁO!!!ASW JUDO JASŁOwww.judo-jaslo.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin