REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 15 luty 2018 12:25

Super ferie z Judokami UKS MOSIR JASŁO

Super ferie z Judokami UKS MOSIR JASŁOKolejne ferie i kolejny obóz z judokami UKS MOSIR JASŁO.


W tym roku w zorganizowanych przez naszego trenera Michała Czarneckiego >feriach na sportowo< uczestniczyło 45 osób. Pod fachowym okiem instruktorów: Ireneusza Sajdaka, Beaty Dacyl oraz Agaty Pięty nasi podopieczni uczestniczyli w 3 grupach poziomu wyszkolenia narciarskiego i snowboardowego. Od poniedziałku do piątku przez 7 godzin dziennie, dzieciaki pracowały intensywnie trenując na stoku w Wierchomli. Nie obyło się również bez popołudniowej integracji. Poprzez wspólną zabawę na dyskotece, basenie, saunie czy wspólnym pieczeniu kiełbasek, dzieci uczyły się współdziałania w zespole, koleżeństwa, a także zawierały obozowe przyjaźnie. Pięć wspaniale spędzonych dni na stoku uwieńczył zjazd wszystkich uczestników najdłuższą trasą narciarską. Pełen sukces !!!. Pięć dni białego szaleństwa i jeszcze im było mało… slalom, skoki, zjazdy, w grupie zawsze raźniej, łatwiej i przyjemniej. Intensywny tydzień dobiegł końca. Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni powrócili do domów. Czas ferii zimowych zawsze powinien obfitować w ruch na świeżym powietrzu i oderwaniem od komputerów, telewizorów, czy nudy blokowisk. Sport to zdrowie, a z klubem UKS MOSiR Jasło- Sekcją Judo, również doskonała zabawa.

 

judo 2


judo 3


DZIĘKUJEMY panu trenerowi Michałowi Czarneckiemu za zorganizowanie tego wspaniałego obozu oraz wielu naszym sponsorom: miłośnikom judo - za przekazanie 1% podatku, dzięki którym ten obóz mógł być tak ciekawie, atrakcyjnie i przebojowo zorganizowany. DZIĘKUJEMY również klientom sieci sklepów SPOŁEM, którzy nie szczędzili hojnych datków dla naszych judoków podczas zbiórek w sklepach. Duże podziękowanie kierujemy ponadto fimom: APS DATA - Paweł Kumor, Biuro podróży Wakacje.pl - Katarzyna Bugała, Orlen Południe - Krzysztof Topolski, dzięki którym dzieci otrzymały wspaniałe upominki jak również osobom prywatnym za wsparcie finansowe, dzięki którym nasi obozowicze mogli złapać bakcyla sportów zimowych.
Na koniec wielkie podziękowania firmie Sport-Serwis za udostępnienie sprzętu narciarskiego dla uczestników obozu oraz firmie przewozowej MICHAEL – Tadeusz Dykas za bezpieczny przewóz dzieci.

www.judomosir.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin