Fotografia ślubna Jasło

czwartek, 02 listopad 2017 18:16

Judocy MOSIRu znów wracają z medalami Wyróżniony

Judocy MOSIRu znów wracają z medalamiZawodnicy UKS MOSIR JASŁO, w sobotę 28 Października, walczyli na turnieju zorganizowanym przez Akademię Judo Rzeszów z okazji World Judo Day.

Nasi Mistrzowie w okrojonym składzie przez choróbska :( pokazali że maja serce do walki. Dla klubu i miasta Złote medale wywalczyli:
Nowak Alan
Krzakiewicz Kasper
Srebrny medal przypadł
Piątek Jakub
Brązowy krążek dla Owczarskiej Juli, natomiast na piątym miejscu w najbardziej obsadzonej kategorii uplasowała sie Bratek Emilia.

judo 2judo 1

Cieszy fakt, że nasi zawodnicy nie tylko świetnie walczą, ale i wspaniale się wspierają nawzajem. Duże podziękowania dla rodziców i Urzędu Miasta Jasła za wsparcie kariery młodych sportowców.

www.judomosir.pl