REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 01 luty 2017 10:44

Dziękujemy mieszkańcom miasta Jasło za wspaniały obóz

Dziękujemy mieszkańcom miasta Jasło za wspaniały obózKolejne ferie i kolejny obóz z judokami UKS MOSIR JASŁO w tym roku uczestniczyło 60 osób w zorganizowanych przez naszego Trenera Michała Czarneckiego feriach na sportowo.


W tym roku, pod fachowym okiem instruktorów Ireneusza Sajdaka, Beaty Dacyl, Jystyny Dacyl, nasi podopieczni uczestniczyli w 4 grupach poziomu wyszkolenia narciarskiego i snowboardowego. Od poniedziałku do soboty przez 7 godzin dziennie, dzieciaki pracowały intensywnie trenując na stoku Wierchomli, pokazując również swoją postawą jak zachować bezpieczeństwo na stoku. Nie obyło się również bez popołudniowej integracji .Wspólna zabawa na dyskotece, basenie, saunie czy wspólne pieczenie kiełbasek. Sześć wspaniale spędzonych dni na stoku uwieńczył zjazd wszystkich uczestników najdłuższą trasą narciarską. Pełen sukces. Sześć dni białego szaleństwa i jeszcze im było mało… Slalom, skoki , zjazdy, w grupie zawsze raźniej, łatwiej i przyjemniej. Intensywny tydzień dobiegł końca. Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni oraz uodpornieni na zmienną zimową pogodę powrócili do domów. Czas ferii zimowych zawsze powinien obfitować w ruch na świeżym powietrzu i oderwanie od komputerów, telewizorów, czy nudy blokowisk. Sport to zdrowie, a z klubem UKS MOSiR Jasło- sekcją judo, również doskonała zabawa.

 

7

 


 

1


Dziękujemy panu trenerowi Michałowi Czarneckiemu za zorganizowanie tego fantastycznego obozu i naszym sponsorom : Mieszkańcom Miasta Jasła-klientom sieci sklepów SPOŁEM, którzy nie szczędzili hojnych datków dla naszych Judoków, a także SKAT-POL - Łukasz Kuzak, MGM - Reklamy – Państwo Maria i Jerzy Kwaśny, APS DATA- Paweł Kumor, Biuro podróży Wakacje.pl , Orlen Południe- Krzysztof Topolski, oraz prywatnym osobom za wsparcie finansowe, dzięki którym tak liczna grupa dzieci mogła złapać bakcyla sportów zimowych.
Dziękujemy również firmie Sport-Serwis za udostępnienie sprzętu narciarskiego dla uczestników obozu.


www.judomosir.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin