REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 15 kwiecień 2013 15:01

Dla fanów aktywnego wypoczynku! Park linowy i tor BMX w Jaśle!

miastojaslo.pl314

Moda na aktywny wypoczynek, sporty ekstremalne rozprzestrzenia się błyskawicznie. Już niedługo miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli swobodnie korzystać z obiektów rekreacyjnych w Jaśle.


Obecnie trwają tam prace remontowe przygotowujące je do użytku. Miłośnicy aktywnego stylu życia będą mogli spędzić błogie chwile na torze BMX oraz w parku linowym.
Park linowy

Zamontowane na trasach siatki do wspinaczki, wiszące mosty, liny sprawią, że każdy będzie mógł poczuć się niczym Tarzan przechodząc z jednej strony na drugą.

miastojaslo.pl307


Pokonując trasy linowe udoskonalamy techniki utrzymywania równowagi, łamiemy bariery nadmiernej wysokości i strachu. W parku znajdują się 3 trasy linowe. Po przejściu szkolenia z zasad bezpieczeństwa i systemu posługiwania się wypożyczonym sprzętem, po podpisaniu odpowiedniego oświadczenia możemy swobodnie korzystać z atrakcji parku.

miastojaslo.pl312


Zróżnicowanie tras ma swoje powody. Przede wszystkim wiek i stopień trudności. Uczestniczyć na trasie niebieskiej i czerwonej mogą osoby powyżej 8 roku życia z wagą nie większą niż 130 kg. Aktywny 6-latek poszaleje na trasie zielonej, gdzie towarzyszyć mu mogą maksymalnie 12-latkowie. Park linowy spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa, a sprzęt alpinistyczny pochodzi od renomowanych producentów. W jasielskim parku linowym zawsze możemy zasięgnąć porady wykwalifikowanych instruktorów. Warto spróbować swoich sił i przeżyć wspaniałą przygodę.

Tor BMX 

Ścigających się jednocześnie sześciu zawodników – to jest to. Pokonujący tor zawodnicy muszą zmierzyć się z utrudniającymi przejazd przeszkodami. Dyscyplina ta ewoluuje z dnia na dzień i staje się coraz popularniejsza.

miastojaslo.pl301


miastojaslo.pl304


Odcinki proste, wyprofilowane łuki na mającej szerokość od 8 do 4 m trasie to prawdziwy raj dla kochających tego typu szaleństwa. Dzięki odpowiedniemu projektowi, na naszym jasielskim torze będą mogły odbywać się w przyszłości ogólnopolskie zawody. Z toru mogą korzystać początkujący i zaawansowani rowerzyści. To doskonałe miejsce i taka forma rozrywki stwarza możliwość poznania nowych ludzi o podobnych sportowych zainteresowaniach. 

Anna Dziura

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # Miś 2013-04-15 15:17
Super :)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-1 # czytelniczka 2013-04-15 17:58
Niech otwierają! nareszcie miejsce do weekendowych szaleństw, z dala od zgiełku
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # PegazNET 2013-04-16 09:35
No Kiti trzeba sie z górala na BMX przesiąść
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-1 # kita 2013-04-16 12:30
heheh zawsze można mieć ten i ten model :)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+4 # KRYTYK 2013-08-20 14:39
ale płane nie powinno być ! nawet jeżeli jest to głupie 5 zł . przecież jak wszędzie piszą że to jest sfinansowane i BEZPŁATNE to mosir nie ma prawa brać kasy czy to jest wejście czy instruktor. nie mają prawa wziąć ani 1 grosza od nas :))
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-1 # TAK 2013-08-20 18:06
Dokładnie!!!!!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # Ciasteczko 2014-06-15 14:13
:-)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # baltazar 2015-02-17 11:34
Przez pół roku stoi i straszy
nawet w nocy wyłączone oświetlenie
a parking przed parkiem brak słów jedno bajoro
Oprócz tych paru linek i wiat pod którymi nikt nie griluje
nie ma nic ciekawego.
Może obecny burmistrz przyjrzy się tej inwestycji
i przyczyni się do powstania w tym miejscu skateparku ,ścianki wspinaczkowej , zielonej sali do ćwiczeń i może jakiegoś placu zabaw dla mniejszych dzieci .
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # zdzich 2015-02-17 11:56
Masz rację, nie dość ze kupę kasy wpakowali to stoi to przez dłuższy czas bezurzyteczne. Ale czy im na tym zależy? szkoda pewnie zachodu, by coś ruszyli w tej kwestii
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin