REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 20 czerwiec 2016 11:33

Obóz Jednostki Strzeleckiej w Trzcinicy

Obóz Jednostki Strzeleckiej w TrzcinicyW dniach 13-15.06.2016r. na terenie szkoły w TRZCINICY, odbył się obóz dla strzelców z jednostki strzeleckiej 2091.


Przez 3 dni zostały zrealizowane tematy z zakresu wiedzy Strzeleckiej opracowane i przedstawione przez dowódców. Zasady strzeleckiego zachowania się, postępowanie służbowe, poruszanie się na polu walki, okopy, miny, terenoznawstwo, oraz 30km marsz na orientacje. Była to wspaniała przygoda, ale też duża dawka wiedzy. Organizatorem zgrupowania był dyr. ZS w Trzcinicy- Ludomir MASTEJ, natomiast dowódca zgrupowania był st.sierż. ZS Michał CZARNECKI, szefem szkolenia st.strz. ZS Paweł TUCHOWSKI. Dziękuje dowódcom Monice MAKSYM i Sandrze WEŻGOWIEC za pomoc.

2
strz. ZS Aleksandra Stygar

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin