REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 12 listopad 2015 12:00

Natalia Nocula medalistką Pucharu Polski Juniorek młodszych

Natalia Nocula medalistką Pucharu Polski Juniorek młodszychZawodniczka klubu ASW JUDO JASŁO odniosła kolejny sukces podczas Otwartego Pucharu Polski juniorek młodszych, który rozegrany został w Bytomiu.


Do rywalizacji w tych zawodach stanęło 340 zawodników. Turniej jak każdy tej rangi stał na bardzo wysokim poziomie a udział w nim wzięli najlepsi zawodnicy w naszym kraju. Nasz klub reprezentowały cztery dziewczyny, które od lat rywalizują na najwyższym poziomie sportowym w swoich kategoriach wiekowych. Najlepiej podczas tych zawodów spisała się Natalia Nocula, która wywalczyła srebrny medal w kategorii wagowej do 44 kg.
Na bardzo wysokim piątym miejscu w kategorii wagowej do 48 kilogramów uplasowała się Katarzyna Kolbusz.

DSC 0609Niestety w walkach eliminacyjnych wyższość swoich rywalek tym razem musiały uznać Joanna Nocula oraz Paulina Górniak.
Na uwagę zasługuje fakt, iż dziewczyny w tym roku wzięły już udział w wielu turniejach, między innymi Pucharach Europy, Mistrzostwach Polski, wielu Pucharach Polski oraz dużej liczbie turniejów towarzyskich i niestety podczas tych zawodów zmęczenie dało się już we znaki.
UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.plDSC 0611


REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin