REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 13 październik 2015 12:57

Judoczki UKS MOSiR JASŁO - najlepsze z Jasła podczas Mistrzostw Polski.

Judoczki UKS MOSiR JASŁO - najlepsze z Jasła podczas Mistrzostw Polski.Ogromnym sukcesem zakończył się udział podopiecznych Michała Czarneckiego w Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w Judo.


Najważniejsza impreza roku dla tej kategorii wiekowej, odbyła się w dniach 3-4.10.2015 w Bochni. W zawodach udział wzięli najlepsi zawodnicy i zawodniczki z całej Polski, aby walczyć o tytuł Mistrza Polski. Nasz klub reprezentowały trzy dziewczyny, które udowodniły ,że są w czołówce najlepszych zawodniczek w Polsce.
Chodź poziom był wysoki to i tak dziewczyny w świetnym stylu pokonywały swoje rywalki .Ich waleczność i hard ducha dały efekty wspaniałych walk w swoich kategoriach.
Brązową medalistką Mistrzostw Polski została: Edyta Czempała.
Na piątym miejscu po wspaniałej walce o brązowy medal uplasowała się Gabriela Kwaśny. Niestety z walk eliminacyjnych odpadła Marlena Gajecka. Bardzo dobry występ naszych zawodniczek za co im ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. "Sukces nie oznacza końca, porażka nie jest ostateczna – liczy się odwaga, aby brnąć dalej."

1


Gratulujemy Judokom oraz składamy serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do tych sukcesów. Serdeczne podziękowania dla: Urzędu Miasta Jasła, Sieci sklepów „MPM” Jasło, MOSIR JASŁO, MGM - reklamy – Państwo Maria i Jerzy Kwaśny, Mr Grubcio - Restauracja - Paweł Kosiba, SKAT-POL- Łukasz Kuzak, Firma przewozowa „MICHAEL” - Tadeusz Dykas, EKOMAX, APS DATA- Sklep komputerowy.2


 3

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin