REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 31 sierpień 2015 11:13

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z Brzysk na złoto!

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z Brzysk na złoto!W Osieku Jasielskim odbyły się IX powiatowe zawody sportowo pożarnicze jednostek OSP i MDP.Celem organizowanych zawodów sportowo-pożarniczych OSP jest w szczególności mobilizowanie do intensywnego szkolenia pożarniczego, zmierzającego do skutecznego prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczych, ocena stanu wyszkolenia pożarniczego.

DSC 2752


DSC 2820
DSC 2974


Wśród młodzieżówek w powiecie jasielskim w tym roku nie mieliśmy sobie równych - cieszy się Rafał Papciak, wójt gminy Brzyska. Brzyska okazały się najlepsze tak w kategorii chłopców jak i dziewcząt zajęliśmy pierwsze miejsca. W tym miejscu dziękuję naszym opiekunom drużyn pożarniczych za wzorowe przygotowanie podopiecznych - dodaje wójt.

Miejsce 6 na zawodach powiatowych zajęła Lipnica Dolna. Przypomnijmy, że ta jednostka nie należy do Krajowego Systemu Ratowniczo- Gaśniczego, zatem jej wynik również oceniamy jako bardzo wysoko i również składamy gratulacje.

fot i tekst

GMINA BRZYSKA

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin