REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 16 czerwiec 2015 12:56

AP Jasło wygrywa finał Deichmanna w Krośnie

AP Jasło wygrywa finał Deichmanna w KrośnieRocznik 2004 grający w barwach Chorwacji wygrał w Krośnie finał Minimistrzostw Deichmanna w kategorii U-11. 1/8 finału nasza drużyna zagrała z Brazylią.


Początek nerwowy, gra nie układała się tak jak byśmy tego chcieli. Najważniejsze, że wygrywamy ten mecz 2:0 /2 – Mateusz Niedziałkowski/. W ćwierćfinale gramy z reprezentacją USA. Od początku do końca nasza dominacja. Szybko strzelone bramki pozwalają grać ładnie i skutecznie. Wygrana 7:0 /2 -P. Berkowicz, 2 M. Samborski, M. Niedziałkowski, M. Zabadała, P. Filipak/ bardzo ucieszyła naszych zawodników i kibiców. W półfinale gramy z rewelacją tych finałów reprezentacją Urugwaju. Zagraliśmy od początku do końca bardzo dobry mecz i wygrywamy zasłużenie 2:0 /P. Berkowicz, M. Niedziałkowski/. W drugim półfinale Argentyna wygrała 2:0 z Niemcami /UKS 6 Jasło/ i nie doszło do jasielskiego finału na Deichmannie. W meczu o 3 miejsce Urugwaj wygrywa z Niemcami 5:1 i zdobywa brązowe medale. Finałowy mecz ułożył się nam bardzo dobrze. W 4 minucie M. Niedziałkowski strzela bramkę na 1:0. Później gra się wyrównała. W 8 minucie tracimy bramkę po rzucie rożnym. W drugiej połowie z każdą minutą gramy coraz lepiej. W 15 minucie Przemek Filipak strzela bramkę na 2:1. Po chwili ponownie P. Filipak trafia po raz drugi i prowadzimy 3:1. Do końca meczu kontrolujemy sytuację na boisku i w nagrodę oprócz złotych medali i pięknego pucharu mamy bilet na finałowy turniej do Wałbrzycha!!!! W Wałbrzychu zagramy min. z Zawiszą Bydgoszcz, Koroną Kielce, Widzewem Łódź, Piastem Gliwice, Pogonią Szczecin i Śląskiem Wrocław.

x2


x3
Skład Chorwacji: Wiktor Potera, Szymon Tusiński, Mikołaj Zabadała, Adrian Więcek, Sebastian Ratuszniak, Paweł Berkowicz, Mateusz Niedziałkowski, Przemysław Filipak, Maciej Samborski, Wojciech Kotulak, Trener Janusz Sokołowski.
Brawo drużyna, brawo trener , brawo kibice!!!!
AP JASŁO

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # MAREK10747 2015-06-17 16:54
Jakiej kurde chorwacij ????
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin