Jasło

Fotografia ślubna

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 27 marzec 2015 19:31

Medale judoków ASW Judo Jasło i Akademii Judo Dębowiec na Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego

Medale judoków ASW Judo Jasło i Akademii Judo Dębowiec na Mistrzostwach Województwa PodkarpackiegoW dniu 21.03.2015 w Krośnie rozegrane zostały kolejne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego. Turniej skierowany był dla zawodników z grup wiekowych junior, junior młodszy, młodzik, dzieci starsze i dzieci młodsze.Liczba grupa naszych wychowanków przystąpiła do tego turnieju i pokazała się z bardzo dobrej strony zdobywając wiele medali.
Tytuł Mistrza Województwa zdobyli:
1.Natalia Nocula
2.Joanna Nocula
3.Katarzyna Kolbusz
4.Paulina Górniak
5.Daria Kubacka
6.Oliwia Brągiel
7. Dawid Kubacki
8. Julia Dziędzioł
9. Gabriela Jaracz
10. Anna Jurusik
11. Joanna Nowosielska
12. Magdalena Lewicka
13. Oliwia Górniak
14. Konrad Zawadzki
15. Adam Garncarski
16.Szymon Rybka

5

6

Srebrne medale zdobyli:
1.Patryk Zawadzki
2.Sabina Sowa
3.Jakub Buczyński
4.Gabriel Buczyński
5.Błażej Liana
5.Lulia Gondek
6.Szymon Stal
7.Aleksandra Krężel
8.Igor Kamiński
9.Bartłomiej Paluch
10. Dominika Mirek

Brązowe medale przypadły w udziale:
1.Bartosz Wietecha
2.Wiktor Trzeciak
3.Karol Michalik
4.Wiktoria Wietecha
5.Dawid Strączek
6.Mateusz Kluszczyk
7.Jessica Spólnik
8.Filip Sikora
9.Katarzyna Dubis
10. Karolina Krężel

Ponadto nasz klub reprezentowali jeszcze: Woźniak Błażej, Woźniak Norbert, Milena Sekunda, Oliwia Michałowska, Jan Leśniak. Zawodnicy ci niestety nie uplasowali się na podium, ale sam udział w turnieju na pewno był bardzo dużym doświadczeniem i wierzymy, że następnym razem wrócą wszyscy z medalami.
Ponadto w kategorii dla najmłodszych zawodników roczników 2007 i młodsi, którzy walczyli w turnieju dodatkowym rywalizował jeszcze Karol Kamiński. Zawodnicy z tej grupy otrzymywali pamiątkowe dyplomy za udział w turnieju rozegranym w formule funny judo.

Gratulujemy wszystkim podopiecznym trenerów Karola Śmietany, Łukasza Pacochy
i Przemysława Czarneckiego tak dobrego startu w Mistrzostwach Województwa.
Dziękujemy rodzicom za doping i obecność podczas zawodów, na pewno była to dodatkowa motywacja do lepszej walki dla naszych klubowiczów.
Udział w zawodach możliwy był dzięki wsparciu Urzędu Miasta Jasła oraz Urzędu Gminy Dębowiec.
UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Informacje