Jasło

Fotografia ślubna

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 26 luty 2015 09:59

Seniorzy MOSiR Jasło rozegrali kolejny mecz ligowy.

Seniorzy MOSiR Jasło rozegrali kolejny mecz ligowy.Seniorzy MOSiR Jasło rozegrali kolejny mecz ligowy. Rywalem naszych siatkarzy była drużyna SKS MOSiR Dukla.


Ten mecz miał niemałe znaczenie, bo w dużej mierze decydował o utrzymaniu się w III lidze jednego z zespołów. Gospodarze grając niezłą siatkówkę nie pozwolili przeciwnikowi na zbyt wiele, ostatecznie pokonując rywala w trzech setach. Wygrany mecz dał jaślanom kilkupunktową przewagę nad zespołem z Dukli przed kolejnymi, trudnymi meczami ligowymi. Cieszy spora liczba kibiców na meczu, co dodatkowo motywowało do dobrej gry jasielskich siatkarzy.

6

7

MKS „MOSiR” Jasło – SKS „MOSiR” Dukla 3-0 ( 25-19, 29-27, 25-13)
Drużyna MKS „MOSiR” Jasło wystąpiła w składzie: Oskar Wiliński, Szymon Skicki, Jakub Procanin, Kamil Fryszkowski, Dawid Kmiecik, Bronisław Dedo, Kacper Waśko, Krzysztof Szydło, Aleksander Adam, Dominik Źrebiec.
Trener: Bartosz Kilar

Andrzej Tenerowicz

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Informacje