Jasło

Fotografia ślubna

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 02 luty 2015 13:46

Kolejny dobry weekend w wykonaniu siatkarek UKS „MOSIR” Jasło

Kolejny dobry weekend w wykonaniu siatkarek UKS „MOSIR” JasłoPierwszy mecz drugiej rundy III ligowy UKS „MOSIR” Jasło rozegrał na własnym boisku z zespołem KS WISŁOKA Dębica.


Set pierwszy nasze dziewczęta zagrały trochę spięte. Prowadząc 18:13 pozwoliły przeciwniczką na dogonienie wyniku i po własnych błędach na wygranie seta 22 : 25. W drugim secie nasz zespół przebudził się z zimowego snu i rozbił zawodniczki z Dębicy do 12. Set trzeci to już bardzo dobra siatkówka w wykonaniu naszych zawodniczek i szybka wygrana do 11. W czwartym secie nasze dziewczyny pozwoliły sobie na chwilę oddechu, co sprawiło że przeciwniczki próbowały dogonić wynik. Nasze zawodniczki jednak zmotywowały się jeszcze bardziej i wygrały seta 25:15, a tym samym cały mecz zakończyły wynikiem 3:1.

UKS „MOSIR” Jasło - KS WISŁOKA Dębica
3:1 (22:25, 25:12, 25:11, 25:15)

UKS „MOSiR” Jasło: Katarzyna Marcisz (kapitan), Joanna Pieścikowska, Marzena Brągiel, Justyna Kosiba, Dorota Jasionowicz, Magdalena Michalska, Aleksandra Gądek (libero), oraz Adriana Skuba, Kinga Książek, Martyna Trojan, Monika Zając, Anna Dzik
Trener: Adam Pasterz

młodziczki 5

seniorki 3

Nie zwalniają tempa młodziczki  UKS „MOSiR” Jasło. W rozgrywanym w Tarnobrzegu turnieju jasielski zespół konkurował tym razem wicelidera KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg,  oraz UKS SMS Szóstka Mielec. Oba pojedynki nasze siatkarki wygrały bez większych problemów. Nasze zawodniczki rewelacyjnie prezentowały się w elemencie zagrywki, oraz skutecznie kontrowały w ataku. Na uznanie zasługuje cały zespół, który na trudnym terenie pokazał swoją klasę. Kolejne dwa zwycięstwa umocniły nasz zespół na pozycji lidera tabeli Podkarpackiej Ligi Młodziczek i młodziczki  UKS „MOSiR” Jasło są już o krok od zdobycia tytułu Mistrza Województwa Podkarpackiego.

KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS „MOSiR” Jasło
0:2 (18:25, 22:25)
UKS SMS Szóstka Mielec - UKS „MOSiR” Jasło
0:2 (10:25, 10:25)

UKS „MOSiR” Jasło: Patrycja Maczuga (kapitan), Weronika Kosiba, Aleksandra Michalec, Daria Pykosz, Ewelina Gomułka, Kinga Buba, ,Zuzanna Chrzanowska, Joanna Kurek (libero).
Trener: Tomasz Janusz

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Informacje