Jasło

Fotografia ślubna

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 26 styczeń 2015 10:30

I miejsce AP Jasło w Pilźnie

I miejsce AP Jasło w Pilźnie24-01-2015r. rocznik 2004 Akademii Piłkarskiej Jasło udał się na turniej ,,EURO PILZNO 2015" w Pilźnie.


W pierwszym meczu grupowym wygrywamy 1:0 po bramce Sz. Tusińskiego z Siarką Tarnobrzeg. Mecz z naszą przewagą i kilkoma świetnym sytuacjami bramkowymi. Brakło trochę zimnej krwi i szczęścia. W drugim meczu wygrywamy 1:0 z gospodarzem turnieju Rzemieślnikiem I Pilzno po bramce M. Niedziałkowskiego. Od początku meczu mamy przewagę, lecz rywal szczęśliwie się broni. Później gospodarze zagrali odważniej i stworzyli sobie dobrą sytuację bramkową. Na 40 sekund przed końcem strzałem głową M. Niedziałkowski zapewnił nam 3 punkty w tym meczu. W kolejnym spotkaniu wygrywamy 6:0 z Grunwaldem Budziwój. Mecz od początku do końca pod nasze dyktando. Bramki strzelili: M. Niedziałkowski x2, P. Filipak x2, P. Berkowicz, A. Więcek. Mając zapewnione 1 miejsce w naszej grupie w ostatnim spotkaniu przegrywamy niespodziewanie 1:2 z Brzostowianką Brzostek. Rywale byli na naszej połowie może 3-4 razy i wygrali mecz.

20150124 153954

20150124 154105

W tym spotkaniu mieliśmy więcej 100% sytuacji niż w pozostałych spotkaniach tego turnieju. Lecz trafialiśmy w słupki, poprzeczkę lub świetnie bronił bramkarz rywali. W półfinale zagraliśmy z Tarnovią Tarnów. Mecz szybki w którym obie drużyny mogły strzelić bramki. Wynik 0:0 i o awansie do finałów musiały zadecydować karne. Nasi zawodnicy wytrzymali tą próbę nerwów i wygrywamy 4:3. W drugim półfinale drużyna Igloopolu Dębica wygrywa 1:0 z Siarką Tarnobrzeg. Początek finału to dobra nasza gra i sytuacja M. Niedziałkowskiego. Strzał z kilku metrów pod poprzeczkę świetnie obronił bramkarz Igloopolu. Później nasi rywale mają 2 okazje do strzelenia bramki. Dobrze broni W. Potera. My odpowiadamy sytuacją sam nas sam P. Berkowicza /niecelny strzał/ . Do końca meczu żadna drużyna nie strzeliła zwycięskiej bramki i karne musiały wyłonić zwycięzcę. Pierwsze dwa pewne wykonane karne przez M. Zabadałę i Sz. Tusińskiego, słupek i obrana W. Potery przy strzałach zawodników Igloopolu i wielka radość zawodników i kibiców AP Jasło. Pamiątkową statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał zawodnik AP Jasło Wiktor Potera. Najlepszy zawodnik drużyny Szymon Tusiński otrzymał od organizatorów pamiątkową koszulkę.

Skład AP Jasło: Wiktor Potera, Szymon Tusiński, Adrian Więcek, Mikołaj Zabadała, Mateusz Niedziałkowski, Przemysław Filipak, Paweł Berkowicz, Wojciech Kotulak, Maciej Samborski, Trener - Janusz Sokołowski.

Dziękujemy rodzicom za doping i pomoc w zorganizowaniu transportu na turniej.

Końcowa tabela turnieju:

1. AP Jasło

2. Igloopol Dębica

3. Tarnovia Tarnów

4. Siarka Tarnobrzeg

5. Partizan Bardejov

6. Rzemieślnik I Pilzno

7. Football Academy Rzeszów

8. Brzostowianka Brzostek

9. Grunwald Budziwój

10. Rzemieślnik II Pilzno

AP JASŁO

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Informacje