Jasło

Fotografia ślubna

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 17 listopad 2014 00:00

III miejsce AP Jasło w turnieju ,,GUARDI CUP"

GUARDI-CUP-2014---116.11.2014r w Jaśle odbył się IV edycja międzynarodowego turnieju ,,GUARDI CUP”.


W turnieju zagrało 10 drużyn rocznika 2004 podzielonych na 2 grupy. Drużyna AP Jasło w meczach grupowych pokonała kolejno Wojaka Wojaszówkę 1:0 /M. Niedziałkowski/, TAP Tarnów 2:0 /A. Więcek, M. Samborski/, MOSiR Duklę 1:0 /M. Niedziałkowski/, oraz 3:0 KAP Bardomed Krosno /M. Niedziałkowski, M. Samborski, W. Kotulak/. W półfinale zagraliśmy niestety najsłabszy mecz na tym turnieju i przegraliśmy 0:2 z Ekoballem Sanok. W drugim półfinale Stal Rzeszów zremisowała 0:0 z TAP Tarnów. Rzuty karne lepiej wykonywała Stal i to ona zagrała w finale. W meczu o 3 miejsce wygrywamy 1:0 z TAP Tarnów po bramce Maćka Samborskiego, który na pełnej szybkości minął 2 zawodników z Tarnowa i strzelił pod poprzeczkę bramki. W finale po zaciętym meczu 1:0 wygrała Stal Rzeszów. Organizatorzy oprócz pucharów za 3 pierwsze miejsca, medali dla wszystkich zawodników, przyznali również indywidualne wyróżnienia. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kacper Sumara /Ekoball Sanok/. Najlepszym bramkarzem Wiktor Potera /AP Jasło/. O tytule króla strzelców musiała zadecydować dogrywka. 5 zawodników strzeliło w turnieju po 3 bramki. Rzuty karne najlepiej wykonał Hubert Sobczyszyn ze Stali Rzeszów. Fundator nagród współwłaściciel firmy GUARDI-OBA, Pan Paweł Zabadała przyznał dodatkowo statuetkę dla zawodnika, który strzeli najładniejsza bramkę w turnieju. Pan Paweł przyznał ją Maćkowi Samborskiemu za bramkę w meczu o 3 miejsce z TAP Tarnów. Skład AP Jasło: Wiktor Potera, Szymon Tusiński, Mikołaj Zabadała, Maciej Samborski, Adrian Więcek, Sebastian Ratuszniak, Przemysław Filipak, Wojciech Kotulak, Wiktor Wanat, Kacper Spólnik, Damian Armata, Trener Janusz Sokołowski.
Końcowa kolejność drużyn:
1. STAL RZESZÓW
2. EKOBALL SANOK
3. AP JASŁO
4. TAP TARNÓW
5. WOJAK WOJASZÓWKA
6. MOSiR DUKLA
7. UKS 6 JASŁO
8. RZEMIEŚLNIK PILZNO
9. PARTIZAN BARDEJOV
10. KAP BARDOMED KROSNO

AP Jasło

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Informacje