REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 13 listopad 2014 00:00

Medale zawodniczek ASW JUDO JASŁO na Pucharze Polski w Bytomiu

DSCN1958W dniu 8.11.2014 w Bytomiu odbył się Otwarty Puchar Polski w Judo, udział wzięło w nim 324 zawodników z 72 klubów.


Nie zabrakło również żeńskiej reprezentacji ASW JUDO JASŁO, której udało się wywalczyć trzy medale. Srebrny zdobyła Katarzyna Kolbusz (44kg), a brązowe Joanna Nocula (48kg) i Oliwia Brągiel (44kg). Natomiast na piątym miejscu została sklasyfikowana Natalia Nocula. Nasz klub reprezentowała również Paulina Górniak (57kg) niestety nie przebrnęła walk eliminacyjnych. Poziom zawodów jak przystało na Puchar Polski był bardzo wysoki, a lokaty jasielskich judoczek świadczą tylko o tym, że należą do najlepszych w naszym kraju. Klub ASW JUDO JASŁO uplasował na siódmym miejscu w klasyfikacji medalowej. Jest to kolejny sukces podopiecznych trenera Przemysław Czarneckiego na tak prestiżowych zawodach w naszym kraju.

DSCN1951

DSCN1954

Gratulacje dla zawodniczek oraz słowa podziękowania dla wszystkich osób, które wspierają rozwój tej dyscypliny sportu w naszym regionie.

UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin