REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 17 wrzesień 2014 00:00

Judocy ASW JUDO JASŁO medalistami Mistrzostw Polski

IMG 20140913 203626W Sobótce koło Wrocławia w dniu 13.09.2014 odbyły się XIV Mistrzostwa Polski Masters.


W turnieju udział wzięło ponad 250 zawodników z Rosji, Czech, Austrii, Niemiec i Polski. Turniej skierowany był do zawodników grupy seniorskiej, a nasz klub reprezentowała trójka zawodników, którzy zaprezentowali się rewelacyjnie zdobywając trzy medale.
Tytuł vice Mistrza Polski na rok 2014 wywalczyła Alicja Muszańska w kategorii wagowej do 52 kilogramów oraz Henryk Górniak walczący w kategorii do 100 kilogramów.
Brązowy medal w kategorii wagowej do 73 kilogramów wywalczył Przemysław Czarnecki.

Na uwagę zasługuje fakt, iż rok 2014 jest najlepszym pod względem sukcesów sportowych jasielskich judoków. Klub ASW JUDO JASŁO wywalczył w tym roku 7 medali Mistrzostw Polski w grupach wiekowych młodzików, juniorów młodszych oraz w grupie seniorskiej. Ponadto nasi wychowankowie odnosili sukcesy na Pucharach Polski, Międzywojewódzkich Mistrzostwach młodzików oraz wielu imprezach międzynarodowych. Zawodniczki naszego klubu powoływane były na Puchary Europy oraz konsultacje szkoleniowe prowadzone przez trenerów kadry narodowej.

IMG 20140913 202942

Wyniki te potwierdzają, że nasz klub pomimo że istnieje od 4 lat to należy do czołówki w naszym kraju zarówno w rywalizacji wśród grup młodzieżowych jak i seniorów. Sukcesy te nie byłyby możliwe gdyby nie współpraca z Urzędem Miasta Jasła, Starostwem Powiatowym w Jaśle, Urzędem Marszałkowskim w Rzeszowie, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz wielu sponsorom i instytucjom wspierającym rozwój dzieci i młodzieży trenujących w naszym klubie. Wspaniałe wyniki to zasługa nie tylko trenerów, działaczy ale również rodziców, którzy aktywnie włączają się w działalność naszego klubu za co serdecznie dziękujemy.
Gratulujemy kolejnym jasielskim medalistom Mistrzostw Polski.

UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin