czwartek, 21 sierpień 2014 00:00

W najbliższą sobotę Mistrzostwa Polski BMX w Jaśle

DPP 0044-(2)50 zawodników ma stanąć na stracie Mistrzostw Polski BMX w jeździe indywidualnej na czas oraz w zawodach 4. edycji Pucharu Polski BMX, które odbędą się w najbliższą sobotę na torze BMX Jasło (Gądki) w godz. 11-16. Amatorzy mogą wziąć udział w II Mistrzostwach Jasła BMX.

W Mistrzostwach Polski oraz w zawodach 4 edycji Pucharu Polski BMX mogą brać udział zawodniczki i zawodnicy posiadający licencję zawodniczą. Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI) i Polskiego Związku Kolarskiego (PZKol).

Zawody-BMX-Jasło-2014 13.08.14

W Mistrzostwa Jasła BMX amatorów rywalizacja planowana jest w 4 kategoriach: smerf, junior, junior starszy oraz senior. Zawody dla amatorów przeprowadzone zostaną w przerwie pomiędzy Mistrzostwami Polski BMX a Zawodami Pucharu Polski BMX. Biuro zawodów znajdować się będzie przy torze BMX (czynne od godz. 11).
Organizatorem zawodów jest: Miasto Jasło, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle oraz Stowarzyszenie Kolarstwa Nowoczesnego w Jaśle.