REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 15 sierpień 2014 00:00

Letni obóz z AP Jasło

01W dniach 02.08.- 09.08.2014r. zawodnicy AP Jasło przebywali na letnim obozie w Ośrodku ,,Banderoza" w Głuchołazach.


W trakcie obozu, oprócz zajęć treningowych nasze drużyny rozegrały również kilka meczy kontrolnych. Treningi piłkarskie odbywały się na trzech boiskach trawiastych, oraz na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w miejscowości Mikulovice /Czechy/. W trakcie obozu udaliśmy się do Wrocławia na mecz Borussi Dortmund ze Śląskiem Wrocław. Dla młodych chłopców na długie lata zapadną w pamięci chwile, gdy otrzymywali autografy od Sebastiana Kehla, Pierre-Emericka Aubameyanga, Marcela Schmelzera, Adriana Ramosa, trenera Jürgena Kloppa. W trakcie obozu chłopcy wyszli na Kopę Biskupią 889 m n. p. m., uczestniczyli we mszy świętej na Górze Chrobrego.

02


06


Nasi zawodnicy mieli również możliwość gry w tenisa stołowego, siatkówkę, koszykówkę, szukali złota, odpoczywali w jaskiniach solnych, pływali w nowo otwartym basenie. Pogoda dopisała, zdrowie również a wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek pozwoliło miło spędzić wolne chwile. Wszyscy zawodnicy wrócili do Jasła bardzo zadowoleni. Serdecznie dziękujemy za pomoc finansową w organizacji obozu Panu Pawłowi Zabadale, Prezesowi Zarządu Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Panu Januszowi Przetacznikowi, Burmistrzowi Miasta Jasła Panu Andrzejowi Czerneckiemu, Urzędowi Miasta Jasła, Panu Janowi Zawilińskiemu, oraz Rodzicom.

AP JAsło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin