REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 23 lipiec 2014 00:00

Maraton Rowerowy Cyklokarpaty

DPP 246W minioną niedzielę Jasło gościło największą amatorską imprezę sportową 2014 roku. Fotorelacja


Ponad 500 rowerzystów z całej Polski wystartowało w Maratonie Rowerowym – Cyklokarpaty. Cyklokarpaty to wyścigi rowerowe dla amatorów, które odbywają się w południowo – wschodniej Polsce.
Jasielski Maraton Rowerowy zorganizowano już po raz siódmy, a trzy zróżnicowane trasy i wyścigi dla dzieci, pozwoliły zawodnikom jak również kibicom na wspaniałą zabawę. Imprezę poprowadził znany komentator sportowy -Stanisław Jagiełło.
Miasteczko rowerowe oraz linię startu usytuowano na osiedlu Gądki na terenie Parku Linowego i toru BMX.
Wyścig główny podzielony był na trzy dystanse o różnej długości od 20 do 80 kilometrów.
Początkowa trasa wyścigu przebiegała ulicami Jasła. Następnie peleton skierował się w stronę Gorajowic i rozpoczął górskie ściganie poprzez Brzyszczki, Golesz, Liwocz, by zakończyć zmagania na terenie MOSiR.

DPP 224Organizatorem wydarzenia byli: sieć sklepów MPM, Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów, Miasto Jasło oraz MOSiR w Jaśle.
Na dystansie HOBBY pierwszy do mety dojechał jaślanin – reprezentant Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów – Kamil Czerw.
W klasyfikacji drużynowej wśród blisko 80 sklasyfikowanych zespołów zwycięstwo odniosło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów.

DPP 133Również na torze BMX SWOJE UMIEJĘTNOSCI zaprezentowali zawodnicy ze Stowarzyszenia Kolarstwa Nowoczesnego z Jasła oraz Lubelskiego Klubu Kolarstwa Górskiego.
Zabawy i konkursy przygotowali także klubowicze Akademii Piłkarskiej Jasło, Sekcji Judo z UKS MOSiR Jasło oraz Międzyszkolnego Klubu Narciarskiego.
Wyniki z zawodów znajdują się na stronie www.cyklokarpaty.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin