wtorek, 24 czerwiec 2014 02:00

Spływ kajakowy „Wisłoka 2014”

spływ-1W dniach 4 — 5 lipca rozpocznie się spływ kajakowy „Wisłoka 2014”.

Uczestnicy wystartują przy moście Kłodawa — Kołaczyce o godzinie 12.30.
Pierwszy etap to Kłodawa — Strzegocice k/Pilzna. Po zakończonym etapie na uczestników czeka posiłek i piknik przy muzyce biesiadnej.
Drugi etap Pilzno — Kozłów wystartuje 5 lipca o godzinie 12, a uroczyste zakończenie wraz z rozdaniem nagród będzie miało miejsce w Ośrodku Rekreacyjno Wypoczynkowym „Jałowce”. Jedną z dodatkowych atrakcji będzie konkurs pływania na ,,byle czym".

spływ-2

Zapisy na spływ będą odbywać się w dniu otwarcia między godziną 10 — 11.50.
Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w spływie zarówno amatorów jak i profesjonalistów.

Wieści z Gminy Brzyska