REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 24 czerwiec 2014 02:00

ZAWODNICZKI ASW JUDO JASŁO MEDALISTKAMI MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH

7Zawodniczki naszego klubu osiągnęły historyczny wynik podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych).


Turniej odbywał się w Oleśnicy (12-15.06.2014) i wzięły w nim udział najlepsze judoczki z całej Polski wyłonione poprzez eliminacje w swoich regionach. Nasz klub, miasto i województwo reprezentowały dwie zawodniczki Joanna Nocula i Katarzyna Kolbusz. Obie podczas tych zawodów wywalczyły srebrne medale i zostały v-ce Mistrzyniami Polski. Sukces jest tym większy, że podczas dwudziestoletniej historii startów podkarpackich judoczek to pierwszy taki wynik. Asia Nocula i Kasia Kolbusz w tym momencie są jasielskimi multimedalistkami jeśli chodzi o starty w Mistrzostwach Polski, obie posiadają już po 3 krążki z najważniejszej imprezy w naszym kraju.
Jako klub w klasyfikacji medalowej zdobyliśmy 7 miejsce a w klasyfikacji punktowej 6 miejsce.

2-(1)


2-(2)
4-(1)
Dodatkowo za swoje sukcesy sportowe zawodniczki otrzymały odznaczenie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, które zostało wręczone podczas dekoracji przez trenerów kadry narodowej oraz członków Polskiego Związku Judo.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą działalność i pomagają w rozwijaniu zainteresowań młodych ludzi w naszym klubie.

4-(2)


6-(2)

Przemysław Czarnecki
ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin