czwartek, 19 czerwiec 2014 02:00

Judoczki ASW JUDO JASŁO medalistkami Pucharu Polski w Opolu

aW dniu 7.06 2014 rozegrany został w Opolu Otwarty Puchar Polski Juniorów młodszych w Judo.

Nasz klub i miasto reprezentowały dwie zawodniczki, które spisały się bardzo dobrze.
Złoty medal w kategorii wagowej do 40 kg. wywalczyła Oliwia Brągiel, natomiast Joanna Nocula w kategorii wagowej do 44 kg. wywalczyła srebrny medal.

b

Te wyniki pozwoliły, że nasz klub UKS ASW-JUDO JASŁO uplasował się na 2 miejscu w klasyfikacji medalowej kobiet. Był to już kolejny medalowy start naszych zawodników na Ogólnopolskiej imprezie na tak wysokim szczeblu.
www.judo-jaslo.pl