REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 19 czerwiec 2014 02:00

Judoczki ASW JUDO JASŁO medalistkami Pucharu Polski w Opolu

aW dniu 7.06 2014 rozegrany został w Opolu Otwarty Puchar Polski Juniorów młodszych w Judo.


Nasz klub i miasto reprezentowały dwie zawodniczki, które spisały się bardzo dobrze.
Złoty medal w kategorii wagowej do 40 kg. wywalczyła Oliwia Brągiel, natomiast Joanna Nocula w kategorii wagowej do 44 kg. wywalczyła srebrny medal.

b


Te wyniki pozwoliły, że nasz klub UKS ASW-JUDO JASŁO uplasował się na 2 miejscu w klasyfikacji medalowej kobiet. Był to już kolejny medalowy start naszych zawodników na Ogólnopolskiej imprezie na tak wysokim szczeblu.
www.judo-jaslo.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin